Металопрокат оптом в Україні від компанії "Вікант"

Компанія ВІКАНТ з 2003 року працює у сфері оптового та роздрібного продажу металопрокату.

Ми пропонуємо Вам поєднання унікального досвіду, знань і щирого ставлення до людей і бізнесу.

Наша компанія є стабільним і надійним постачальником якісного металлороката, що підтверджується багаторічними діловими контактами з найбільшими компаніями України, такими, як: "Нібулон", "АВ Метал Груп", ТД "Ікар", "Поділля-залізобетон", "Миколаївський завод ЗБВ" , "Миронівський хлібопродукт (ТМ" Наша ряба), "Хмельницькзалізобетон", "Кернел". "Нейл", "Кононовскій Елеватор", "Комекс".

За 12 років існування, компанія була постачальником металопрокату для будівництва мережі супермаркетів "Епіцентр", "Варус", елеваторів та зерносховищ, стадіонів до ЄВРО 2012, причалів у м Одеса, адміністративно-житлових комплексів.

На складах компанії ВІКАНТ постійно в наявності знаходиться більше 15 тисяч тонн металопродукції.

Представництва компанії ВІКАНТ присутні, в кожному обласному центі, і пропонують широкий асортимент сортового і фасонного металопрокату, труб і листів.

Ми гарантуємо ретельний контроль пропонованої продукції, конкурентоспроможний рівень цін на металопрокат, високий рівень обслуговування та супутніх послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми здійснюємо комплексні поставки металопрокату, як великим організаціям, будівельним і виробничим компаніям, так і приватним клієнтам з мінімальними обсягами замовлення.

Оперативність, якість, індивідуальний підхід є основними принципами роботи компанії ВІКАНТ.

 

Зателефонуйте до нас прямо зараз або замовте дзвінок:

Ознайомтеся з нашим асортиментом в каталозі і прайс-листі.

Залиште заявку на металопрокат у формі нижче.

 

 

 
Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Борис, Борис

Заказывал у вас в интернет-магазине полосу 20х5 с порезкой по 2м в Днепродзержинск. Остался очень довольным.Забрал в отделении через 3 дня после заказа, порезали все , как просил. Менеджер Оксана четко проконсультировала по заказу. Могу смело всем рекомендовать. Для меня такой формат покупки очень удобен. В интернет-магазин металл покупал впервые.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.