Ваша область: ?
Ваша область: ?
Лист гарячекатаний

Лист гарячекатаний

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Лист гарячекатаний 1,5-50мм 1,0х2,0м
1,25х2,5м
1,5х6,0м
ГОСТ 19903-74, ГОСТ 14637-89, EN 10029:2010 Ст.3ПС/СП, S235

 

Лист гарячекатаний відноситься до різновиду плоского металопрокату, має прямокутний перетин. Виробляється шляхом нагрівання в печах товстої заготовки зі сталі (сляба), який прокочується на спеціальних верстатах до необхідної товщини. Особливою перевагою гарячекатаного листа перед холоднокатаним є те що він очищений від окалини, яка виникає під час виробництва. Поверхня листа обробляється найчастіше цинком, що надає листу стійкості до впливу зовнішніх факторів.

На складах нашої компанії знаходяться більш 30 000 тонн металопрокату, де ви знайдете все, що необхідно. В асортименті є листи гарячекатані найпопулярніших товщин - це від 1,5 до 50 мм.

Листи г/к виробляють з наступних сталей:

• низьколегованої сталі (ст.3ПС/СП)

• вуглецевої (ст.3ПС/СП)

Ми пропонуємо купити листи г/к і інший металопрокат оптом і в роздріб. Ви можете залишити заявку на замовлення будь-якого металопрокату в формі, розташованій на нашому сайті або зателефонуйте, і менеджери проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір. Всі продукція сертифікована і пройшла відповідні випробування.

 

 

Нас знаходять за запитами:

лист сталевий гарячекатаний / прокат листовий гарячекатаний / сталь листова гарячекатана / купити листи г/к / Купити листи гарячекатані у Вінниці / Купити листи гарячекатані в Дніпрі / Купити листи гарячекатані в Запоріжжі / Купити листи гарячекатані в Івано-Франківську / Купити листи гарячекатані в Кам'янець-Подільському / Купити листи гарячекатані в Києві / Купити листи гарячекатані, Кропивницького / Купити листи гарячекатані в Кривому Розі / Купити листи гарячекатані у Львові / Купити листи гарячекатані в Миколаєві / Купити листи гарячекатані в Одесі / Купити листи гарячекатані в Білгород-Дністровському / Купити листи гарячекатані в Ізмаїлі / Купити листи гарячекатані в Полтаві / Купити листи гарячекатані в Рівному / Купити листи гарячекатані в Сумах / купити листи гарячекатані в Тернополі / купити листи гарячекатані в Харкові / купити листи гарячекатані в Херсоні / купити листи гарячекатані в Хмельницькому / купити листи гарячекатані в Черкасах / купити листи гарячекатані в Чернігові / Купити листи гарячекатані в Житомирі / Купити листи гарячекатані в Вишгороді

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?