Ваша область: ?
Ваша область: ?
Лист просічно-витяжний

Лист просічно-витяжний (ПВЛ)

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Лист просічно-витяжний 406, 408, 506, 508 ТУ У 27.1-00190319-1301-2003 Ст.0-3КП/ПС

 

Технологія виготовлення просічно-витяжного листа полягає в тому, що на спеціальному обладнанні сталевий лист просікають, після чого витягують до потрібних розмірів. Різні особливості кожного будівництва підштовхують фахівців винаходити нові різновиди матеріалів за допомогою яких вирішуються виробничі завдання. Ось і з листом ПВЛ вийшло знайти рішення відразу декількох питань:

-          за рахунок того, що лист витягується, його вага по співвідношенню до площі зменшується на 80%, це полегшує металоконструкцію і вартість споруди

-          отвори в листі дозволяють проходити повітрю і світлу

-          рифлення мають протиковзкий ефект, що особливо важливо для підлогових покриттів

Лист просічно-витяжний відмінно підходить для армування залізобетонних конструкцій, так як має гарну зчіплюваність з бетоном

Наша компанія пропонує купити оптом чи вроздріб просічний лист, виготовлений з оцинкованої, киплячої та напівспокійної сталі СТ0-3КП/ПС, а також з різних сплавів металів. Товщина виробу залежить від особливостей і технічних можливостей обладнання, але найбільш затребувані в Україні - 4,5 і 6 мм.

Філії нашої компанії знаходяться у всіх основних містах країни, ви можете приїхати на одну з наших металобаз і купити все необхідне для реалізації будівельних планів. А також ви можете зробити замовлення на нашому сайті або по телефону, і менеджери допоможуть підібрати найоптимальніший варіант. На складах нашої компанії знаходяться більш 30 000 тонн металопрокату, ви знайдете все що необхідно.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?