Ваша область: ?
Ваша область: ?

Історія

Компанія ВІКАНТ заснована 06 серпня 1997 року. Багаторічний досвід роботи дозволив вдосконалити виробничий процес і посилити наші позиції на вітчизняному ринку.

Становлення

За час існування компанії відбулося чимало значущих змін. У 1997 року в Кривому Розі та Києві запаси металопрокату на складах становили не більше 200 тонн. Ми комплектували замовлення середнього і дрібного опту, а через рік обсяг продукції, що поставляється нами металопродукції збільшився до обсягів, що дозволили задовольнити виробничі потреби більш ніж 300 будівельних організацій Дніпропетровської і Київської області. Великі оптові замовлення відправлялися покупцям вагонними нормами завантаження прямо з металургійних комбінатів України.
 
У 2005 році ми поступово почали збільшувати кількість металобаз з локалізацією в найбільших областях України, що дозволило значно збільшити обсяги продажів в порівнянні з попередніми роками. З розширенням складських приміщень з'явилася можливість відвантажувати металопрокат швидше, ефективніше і зручніше для споживача.
2005
 
 
2008
У 2008 році ми відкрили свій цех з виробництва дрібних кругів, а також розмотування катанки і бухтової арматури. На цей момент продажі виросли більш ніж 15% в порівнянні з 2007 роком.
З 2010 року номенклатура реалізованої продукції істотно розширилася. Ми почали випускати зварювальні електроди під власним брендом «ТМ Викант». В асортименті з'явилися нові будівельні сітки: кладочна і рабиця, а також дріт.
2010
 
 
2016
З 2016 року ВІКАНТ є офіційним дилером провідних виробників профнастилу і металочерепиці в Україні.
У 2018 році ми відкрили власне виробництво армокаркасів.
2018
 

ВІКАНТ сьогодні

На сьогоднішній день ВІКАНТ є партнером металургійних комбінатів країн Європи, колишнього СНД і Азії. За весь період існування ми зробили все можливе, щоб скоротити час завантаження і терміни доставки.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?