Ваша область: ?
Ваша область: ?
Круг гарячекатаний

Круги сталеві гарячекатані ст.3

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Круг гарячекатаний (арматура А240) ф 8-32мм 6м, 12м ДСТУ 3760-2006 ГОСТ 7566-94 Ст.3ПС/СП

Сталеві круги - це дуже затребуваний різновид сортового металопрокату, що має міцні механічні властивості. Застосування і ціна кругів сталевих залежить від марки сталі, діаметра, методу прокату. Діапазон діаметрів кругів ст.3 від 24мм до 40мм, а його виробництво і основні характеристики регламентуються державним стандартом.

Основні характеристики круга сталевого ст.3

Сталь3 - це вуглецева сталь, вона не схильна до відпускної крихкості, не схильна до утворення внутрішніх тріщин, пустот і інших дефектів, що утворюються в результаті переходу сталі з рідкого стану в тверде і пов'язаних з виділенням водню в металопродукції або заготовках. Тому сталь3 вважається стійкою до поразки флокенів. Також величезною перевагою даної марки стали є відсутність обмежень по зварюваності. Твердість ст.3 по Брінеллю (НВ 10-1 = 131 МПа), вона вимірюється шляхом розподілу прикладеного навантаження на площу поверхні сферичного відбитка.

Застосування сталевих кругів

Круги сталеві ст.3 використовують при зведенні несучих конструкцій з металу. Також їх застосовують в машинобудуванні при виготовленні деталей відповідального призначення і експлуатують при досить високих температурах. Круг ст.3 використовується при виготовленні труб і трубопроводів. Також круг ст.3 є базовим елементом у виробництві зварних і болтових конструкцій, з/д кріплення, каліброваного прокату.

Говорячи про будівництво, можна сказати, що круги з вуглецевої сталі ст.3 є незамінним армуючим елементом практично будь-якого ЗБВ і ЗБК. Круг широко використовують при виготовленні декоративних елементів таких, як огорожі, сходи, вішалки, меблі та інші ковані елементи інтер'єру та побуту.

Хімічний склад

Круг ст.3 мають наступний хімічний склад сталі:

Від хімічного складу сталі, виду легуючих елементів і технології виробництва залежать основні властивості металевого виробу і ціна на металопрокат. Називаючи ст.3, мається на увазі ст.3сп або ст.3пс, тобто спокійна та напівспокійна відповідно. Найчастіше круги виготовляються зі сталі 3пс, оскільки спокійна сталь трохи дорожча за напівспокійну (близько 10%), також напівспокійна сталь має середні показники якості між киплячою та спокійною. Ст.3пс – розкисляють меншою кількістю кремнію - 0,05-0,15% (рідко алюмінієм). Тому застосування саме напівспокійної сталі є технічно і економічно вигідною.

Філії нашої компанії розміщені у всіх основних містах України, компетентні менеджери проконсультують і організують доставку швидко й в зазначені терміни. Якщо ви хочете зробити замовлення, можете скористатися формою нижче або зробити заявку в інтернет-магазині. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте і ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?