Ваша область: ?
Ваша область: ?
Арматура А400С/А500С (ДСТУ)

Арматура А400С, А500С

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Арматура А400-А500С ф 8-40мм 6м, 12м ДСТУ 3760-2006 відповідно до ДСТУ

Це один з різновидів металопрокату, пропонований нашою компанією, являє собою прутки з гарячекатаної круглої сталі з рифленими насічками. Залежно від діаметра арматура випускається в прутках (від 8 до 36 мм) і бунтах (від 8 до 10 мм). У нас можна придбати будь-який вид металопрокату. Щоб визначитися який саме вам потрібен, познайомимося з ним ближче. Арматуру А400 і А500С виготовляють з різних марок сталі, в яку додаються домішки і легуючі елементи, або зміцнюють термічним шляхом. Основний добавкою, яка застосовується в сталі для виготовлення арматури А400 і А500С є вуглець. Залежно від вмісту доданого вуглецю сталь поділяють на:

• низьковуглецеву (вміст вуглецю менше 0,25%),

• середньовуглецеву (вміст вуглецю від 0,25 до 0,6%)

• високовуглецеву (вміст вуглецю від 0,6 до 2,0%)

Чим відрізняється арматура А400С від А500С

У складі сталі, з якої виготовляють арматуру А400, кількість вуглецю більше, тому протипоказано застосування дугового зварювання при скріпленні прутків. Навантаження на конструкції в будівництві дуже велике і з часом можуть виникнути загрози деформації в крихких швах. Тому застосування арматури А500С в залізобетонних конструкціях більш підходяще рішення. Менша кількість вуглецю і легуючих добавок робить арматуру А500С більш гнучкою, але при цьому можливість використання дугового зварювання покращує якість сталевих швів, вони міцні і роками витримують навантаження.

Залежно від застосовуваних легуючих елементів введено такі позначення для маркування сталі:

• Х - доданий хром (Cr)

• Г - доданий марганець (Mn)

• З - доданий кремній (Si)

• Т - доданий титан (Тi)

• Д - доданий мідь (Cu)

• В - доданий вольфрам (Wo)

• Ф - доданий ванадій (W)

• Р - доданий бор (B)

Якщо вміст вуглецю менше 0,5%, це означає, що сталь низьковуглецева і її головною відмінністю є хороша зварюваність.

Використання арматури А400/А500С

Розмір арматури визначає сферу її застосування. Наприклад, невеликі діаметри такі як №8, №10, №12, №14 - використовують для зміцнення стін і підлоги. Великі діаметри, наприклад, №6, №18, №20, №22, №25, №28, №32 та №36 використовують в будівництві капітальних споруд.

Якщо знаєте, що вам потрібно, зробіть заявку або оформіть замовлення в інтернет-магазині. Якщо потрібна допомога чи порада, наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання. Оформлять замовлення оптові та роздрібні, супроводжуватимуть угоду в будь-яку точку України. Ціна на арматуру у нас конкурентна, зателефонуйте і ми запропонуємо оптимальний варіант.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?