Ваша область: ?
Ваша область: ?
Арматура А240

Арматура А240

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Арматура А240 ф 8-32мм 6м, 12м ДСТУ 3760-2006ГОСТ 7566-94 ст.3ПС

Арматура А240 - це металеві вироби у вигляді прутів, призначені для армування, тобто зміцнення залізобетонних конструкцій. Продукція повністю відповідає державним вимогам і всім діючим стандартам якості. Виготовляється арматура А240 гладка з вуглецевої і низьколегованої сталі. Стрижні арматури А240 мають гладку поверхню. Метал, з якого виробляється арматура А240, як правило, буває гарячекатаним, зміцненим витягом або термічно. Довжина прутків становить від 6 до 12 метрів, діаметр перетину від 5,5 до 45 мм. Замовити вироби і купити арматуру недорого можна у нас на сайті.

Гарячекатана арматура А240 проводиться в двох модифікаціях: мірної і немірної довжини. Прутки арматури, які загартовуються температурно, в процесі виготовлення піддаються термічній обробці. Зміцнена витяжкою арматура А240 гладка виготовляється методом холодного прокату. Купити металеві будівельні вироби цього типу оптом і в роздріб ви можете вже зараз, звернувшись до менеджерів нашої компанії за номером телефону, який зазначений на сайті. Працюючи з нашою компанією, можете бути впевнені, що вам нададуть найвигідніші умови співпраці. Ми постійно поповнюємо наш сортамент - найякісніші вироби зі сталі завжди є в наявність.

Різновиди і характеристики арматури

Металева гладка арматура А240 використовується при будівництві різних будівель і конструкцій. Унікальні властивості і характеристики сталевих прутків дозволяють застосовувати їх для зведення багатоповерхових будівель і всіляких споруд промислового типу. Державні стандарти, за якими виготовляється арматура А240, вибираються з урахуванням мети використання виробу. Це особлива категорія сортового прокату, головними особливостями якої є стійкість до корозії та гнучкість, міцність та твердість, що не дозволяє деформуватися під впливом навантажень.

Ви можете купити арматуру А240 у нас за вигідною і доступною ціною. До того ж для тих, хто бажає купити круги оптом, у нас передбачені особливо вигідні умови. Весь сортамент гладкої арматури має маркування з позначенням класу, типу і методу зміцнення. Арматура А240 має гладку поверхню, яка відмінно підходить для будівельних залізобетонних конструкцій.

Сфера використання

Гладка арматура А240 добре обжимається бетоном всередині ЗБК, що сприяє збільшенню міцності конструкції. Крім будівництва, металеві прутки використовуються і в інших виробничих галузях. Це свідчить про те, що така категорія сортового прокату універсальна, і потреба в Україні завжди буде високою.

Ми одні з провідних металотрейдерів України, допоможемо вибрати і купити арматуру і інший металопрокат за вигідною ціною оптом і в роздріб. Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте прямо зараз і ми підберемо арматуру А240 гладку найвищої якості.

Також ви можете залишити заявку на замовлення арматури, або іншого металопрокату в формі нижче.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?