Ваша область: ?
Ваша область: ?

Відгуки

Питання та відгуки

Моргун Андрій

Херсон

17.06.2024 20:27

Хочу подякувати керівництву фірми Вікант за людяність, доброту та матеріальну підтримку. Я працював на цій фірмі в Херсоні. Коли почалася війна, я і вся моя родина залишились без роботи і без коштів. Але мене не звільнили і продовжували платити зарплату. Саме завдяки цим коштам, моя сім'я не голодала. Нехай Господь поверне Вам сторицею!!! Здоров'я Вам, довгих років життя та процвітання! Дякую за все!

Шахова Катерина Вікторівна

Миколаїв

01.08.2023 18:08

Купляли профільні труби в місті Миколаїв, нам допомогли з вибором, все відміряли як треба! Ціни найкращі, працівники дуже відповідально ставляться до кожного клієнта, дякую!

Артем

Миколаїв

01.08.2023 18:05

Покупали арматуру и профтрубы в Николаеве. Нам посчитали с минимальным отходом, сделали порезку по размерам, помогли с доставкой. Цены лучшие, мы проверяли. Рекомендую!

Поручник Юлия Викторовна

Николаев

30.07.2023 11:03

Очень рекомендую эту компанию всем! Весь управленческий состав, начиная от простого работника, который работает на складе, до руководителя - это большие профессионалы! Всегда работаем слажено. Моментально реагируют на заявки и наши потребности, предлагая все возможные варианты и пути решения! Это люди, с которым очень приятно и душевно работать! Это люди, у которых большое и доброе сердце! Они лучшие!

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?