Ваша область: ?
Ваша область: ?
Труби безшовні

Труби безшовні

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Труба бесшовная 76х5мм - 325х10мм 8м - 11м ГОСТ 8732-78 Ст.10/20

Труби безшовні сталеві - один з різновидів металопрокату. Особливістю цих труб є герметичність, міцність і надійність, тому що виробництво не передбачає наявності шва. Для виготовлення труби безшовної використовують вуглеводневу чи леговану сталь. Методи виробництва, якими користуються при виготовленні - це метод волочінням, плющенням, куванням або пресуванням.

Трубу безшовну зазвичай використовують для особливо важливих об'єктів, які вимагають підвищених заходів безпеки. Наприклад, її використовують в нафтовидобувній промисловості, будівництві водо- і газопроводів, машинобудування та ін.

Наша компанія пропонує клієнтам тільки якісну продукцію, весь сортамент металопрокату має сертифікати якості і необхідні протоколи випробувань. Ціна труби безшовної - конкурентна, тому що ми працюємо безпосередньо з металургійними комбінатами, без посередників.

Поширена класифікація:

• труби круглі безшовні сталеві

• труби прямокутні сталеві

• труби квадратні сталеві

Зробіть замовлення на нашому сайті або зателефонуйте менеджерам, і вони проконсультують вас по питаннях, що цікавлять. Також ви можете приїхати до філії нашої компанії, які знаходяться у всіх ключових містах країни, і упевниться в наявності якісного металопрокату і хорошого сервісу. Також можливо замовити доставку в будь-який населений пункт, зробивши замовлення в інтернет-магазині або по телефону.

 

 

Нас знаходять за запитами:

труби сталеві безшовні / труба безшовна ціна / труби сталеві безшовні гарячекатані / / Купити труби у Вінниці / Купити труби в Дніпрі / Купити труби в Запоріжжі / Купити труби в Івано-Франківську / Купити труби в Кам'янець-Подільському / Купити труби в Києві / Купити труби в Кропивницькому/ Купити труби в Кривому Розі / Купити труби у Львові / Купити труби в Миколаєві / Купити труби в Одесі / Купити труби в Білгород-Дністровському / Купити труби в Ізмаїлі / Купити труби в Полтаві / Купити труби в Рівному / Купити труби в Сумах / Купити труби в Тернополі / Купити труби в Харкові / Купити труби в Херсоні / Купити труби в Хмельницькому / Купити труби в Черкасах / Купити труби в Чернігові / Купити труби в Житомирі / Купити труби в Вишгороді

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?