Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат в Сумах. ВІКАНТ

Одним з різновидів металопрокату є арматура ДСТУ. Виготовлення арматури чітко регламентується державними стандартами ДСТУ та ГОСТ. Технічні характеристики арматури ДСТУ дозволяють використовувати її для зміцнення (армування) залізобетонних конструкцій, а також при будівництві монолітних будинків.

Філія ВІКАНТ в Сумах

Наша компанія спеціалізується на продажу металопрокату вже більше 20 років. Філії розташовані в усіх ключових містах України, в тому числі і в Сумах. Зручна локація з точки зору логістики та широкий асортимент дозволять вам купити металопрокат необхідної кількості. Менеджери з продажу нашої компанії - це професіонали та фахівці з великим стажем роботи, вони проконсультують та допоможуть вам зробити правильний вибір.

Сумська філія ВІКАНТ має в наявності та пропонує своїм клієнтам:

Монолітні конструкції в будівництві

Останнім часом забудовники все частіше вдаються до будівництва споруд за допомогою монолітних технологій. Це пов'язано з рядом переваг, якими володіє дана технологія. Монолітні конструкції характеризуються міцністю та надійністю, а також меншими затратами на будівництво. Монолітний спосіб зведення дозволяє втілити в життя авторське планування в квартирах. Для будівництва торгових центрів це також важливо, тому що скорочується кількість несучих конструкцій в два три рази, а це дозволяє використовувати всю корисну площу.

Приїхавши в філію нашої компанії в Сумах, ви можете купити арматуру ДСТУ А400С та купити арматуру ДСТУ А500С діаметрами від 8 мм до 36 мм. Ми пропонуємо клієнтам тільки сертифіковану металопродукцію, яка необхідна для будівництва споруд різного призначення. Якщо ви починаєте планувати та потрібно підрахувати матеріали, ціну арматури ДСТУ, телефонуйте або приїжджайте до нас, адреса філії в м Суми: вулиця Чернігівська, 7. Наші менеджери супроводять угоду, допоможуть купити арматуру ДСТУ в Сумах з порізкою та організують доставку в будь-яку точку України. У нас вся металопродукція якісна та має відповідні сертифікати.

Опубліковано: 18.02.2019

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?