Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат в Миколаєві

Компанія ВІКАНТ реалізує якісний металопрокат оптом і в роздріб. У даній сфері ринку ми працюємо давно і завоювали репутацію надійного постачальника, який забезпечує замовників потрібною кількістю металопродукції. Ми є дистриб'ютором найбільших національних і зарубіжних металургійних комбінатів, завжди пропонуємо клієнтам найвигідніші ціни, співпрацюємо з численними будівельними підприємствами України, працюємо з юридичними і фізичними особами. Центральний офіс і основний склад компанії розташований в містах Київ і Кривий Ріг, а представництва є у всіх областях країни. Якщо вам потрібно купити арматуру в Миколаєві або інший вид продукції, звертайтеся до нас.

Великий асортимент металопрокату

У нашому каталозі ви знайдете:

Щоб купити листи г/к в Миколаєві, купити листи х/к в Миколаєві, купити листи рифлені в Миколаєві, купити листи ПВЛ в Миколаєві та інший металопрокат, зв'яжіться з менеджером нашої компанії за контактним номером телефону. Спеціаліст проконсультує вас з усіх питань, що стосуються асортименту, і допоможе швидко оформити замовлення на потрібну кількість товару. Великі організації і приватні особи користуються нашими послугами, якщо хочуть купити металопрокат за оптимальною ціною і високої якості. У нас ви можете придбати сталеву продукцію, наприклад, купити арматуру, купити дріт і купити просічно-витяжний лист в будь-якому обсязі.

Взаємовигідне співробітництво

Шукаєте, де купити труби в Миколаєві? Наша фірма оперативно виконає вашу заявку на необхідний обсяг металопрокату. Крім того, у нас ви можете замовити додаткові послуги:

  • порізку продукції за певним розміром
  • формування збірних вантажів
  • доставку замовлення в будь-який регіон

Завдяки власному автопарку ми можемо транспортувати вантаж максимально швидко. Обговорити деталі співпраці, в тому числі доставку, можна за телефоном, зазначеному вказаний на сайті.

Якщо необхідно купити балки в Миколаєві компанія ВІКАНТ допоможе вирішити задачу оперативно і недорого. Незалежно від мети використання, саме у нас ви знайдете той вид металопрокату, який вам потрібен. Якщо ви задумали приватне будівництво або зведення великих промислових об'єктів, без сталевої продукції вам не обійтися. Зв'яжіться з надійним постачальником металопрокату в Україні - фірмою ВІКАНТ, тоді покупка буде вигідною. Щоб дешево купити швелер в Миколаєві і інший металопрокат, звертайтеся в нашу компанію.

Опубліковано: 18.06.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?