Ваша область: ?
Ваша область: ?

Труби, Арматура ДСТУ в Івано-Франківску

 

Металлобаза Викант поставляє якісну металопродукцію і трубні вироби в Івано-Франківську.

Труби призначені для виготовлення водопровідних конструкцій і газових систем. Використовуються в різних сферах будівництва. Вони зроблені з високоякісного матеріалу, який характеризується своєю міцністю.

Моделі випускаються в індивідуальних розмірах і довжинах. Вибір залежить від сфери діяльності та використання. Діаметр зовнішній, вимірюється в міліметрах, мають сертифіккати якості.

Асортимент товару розділяється по характеристиках на такі групи:

ВГП має маленьку площу поверхні і відмінну пропускну здатність. Для опалювальних споруд беруть круглі форми, так як вони дуже стійкі.

Прямокутні труби ідеально підходять для будівництва дитячих майданчиків, парканів та огорож. Вони відрізняються своєю практичністю і універсальністю.

Арматура є популярним видом металопрокату. Її використовують в галузях промислового виробництва. Діаметр арматури можна вибрати від 8мм до 40мм, що робить її універсальною. Зручна довжина близько 12 метрів, може бути порізана на частини будь-якого розміру. Незамінна в залізобетонних установках які застосовують для закладки фундаменту. Широко споживається для огорож, каркасів. За своєю структурою буває гладкою і рифленою. Арматура, що має гладку поверхню трохи дешевша.

Рифлений метал - один з найбільш споживаних будівельних матеріалів. Він є пластичним, завдяки чому конструкція витримує великі навантаження і дуже міцна та має вигідну ціну.

Особливості даного металу:

 1. складається з ребер жорсткості, за рахунок яких, виходить задовільний показник міцності
 2. стійкі до корозії, її можна встановлювати в місцях з підвищеною вологою
 3. довговічна і зносостійка
 4. жорстке зчеплення з бетоном
 5. хороша зварюваність
 6. низька распорність
 7. покращений загальний вигляд

Індекси сталі:

 • В - для витяжки;
 • Т - термічна;
 • З - зварювальна;
 • К - корозостійка;

Величезний різновид металопрокату для будь-яких цілей. Надійна поставка сталевого прокату. Чудова якість, що відповідає стандартам ДСТУ. Ви можете замовити труби і арматуру в Івано-Франківську. Продукцію можна придбати оптом і в роздріб.

Опубліковано: 26.04.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?