Ваша область: ?
Ваша область: ?

Матеріал, що перетворює архітектуру у мистецтво

Сталь в архітектурі

Архітектори часто обирають сталь як один з основних матеріалів для нових проєктів, бо вона міцна, довговічна та універсальна. Різновидів металопрокату багато, як і багато функцій що він виконує у будівлі. Розглянемо переваги використання сталі у будівництві, а також найпотрібніші види металопрокату.

Міцність

Завдяки гарній міцності і здатності рівномірно розподіляти вагу конструкції сталь – слушний вибір для креативних проєктів, де через особливу форму будівлі архітектори дуже уважно ставляться до правильного розподілу навантаження.

Естетика

Як у попередні 100 років, так і зараз сталь – вибір багатьох. Вона робить конструкцію візуально легкою і гарно поєднується з багатьма матеріалами: склом, бетоном, цеглою та деревом.

Також легше зробити сталеві конструкції потрібної форми, ніж щось подібне з цегли чи дерева. Округлий дах, вигнуті лінії стін чи нестандартні перекриття – декілька прикладів можливого використання сталевого металопрокату в архітектурі.

Екологічність

Вплив людства на навколишнє середовище неможливо заперечувати, тому все більше проєктів створюють з думкою про максимальну довговічність конструкції. Сталевий каркас дозволяє будувати надійно, а отже така споруда буде потребувати менше ресурсів для ремонту.

Легкість монтажу

З сталевим металопрокатом зручно працювати, бо:

  • Його легко транспортувати
  • Не потрібно додатково обробляти
  • Металопрокат готовий до монтажу
  • Нарізка та підготовка виконуються заздалегідь

Завдяки цьому будівництво з використанням сталевих конструкцій швидке, бо робітникам на майданчику не потрібно перейматися підготовкою матеріалу до монтажу чи дотриманням особливих умов зберігання.

Ми, компанія «Вікант», пропонуємо більше 800 видів металопрокату для будь-яких проєктів. Тому якщо вам потрібна сталь для будівництва – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті або у найближчому представництві «Вікант». Наші менеджери подбають про деталі і металопрокат швидко буде на вашому будмайданчику.

Сталь в архітектурі

Опубліковано: 25.05.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?