Ваша область: ?
Ваша область: ?

Сталь у будівництві: рухаємось до екологічності

Сталь у будівництві: екологічний вибір

Залізобетон – надійний та популярний матеріал у будівництві. Його плюси, такі як тривалий термін служби та міцність, добре відомі. Тож розглянемо ще одну перевагу використання металопрокату – його екологічність.

Сталий вибір

Сталь може бути повністю перероблена. Тому, разом із склом, вона входить до списку найекологічніших будівельних матеріалів. За належної інфраструктури, можливо побудувати новий будинок виключно з вторинно виготовленого металопрокату.

Переваги сталі

Але металопрокат для будівництва обирають не через його екологічність, а у першу чергу завдяки міцності і легкості конструкцій, які можна побудувати з укріпленого бетону. А це – ще один плюс до сталості матеріалу, адже чим довше його можна використовувати, тим це краще для навколишнього середовища, бо непотрібно витрачати додаткові ресурси.

Також екологічними перевагами сталевого металопрокату є:

  • Енергоефективність виробництва – сучасні технології дозволяють виготовляти гарячекатаний металопрокат з меншими ресурсами, порівняно з минулим.
  • Мінімізація відходів – можна точно прорахувати потребу у матеріалі й уникнути втрат.
  • Безпечність – металопрокат не має домішок токсичних сполук, тому його використання як у будівництві, так і у оформленні є безпечним для людини і середовища.

Майбутнє

Сталь – один з матеріалів, на який робить ставку Європейський Союз у планах сталого екологічного розвитку, зокрема і будівельної галузі. З кожним роком відсоток металопрокату, виготовленого із вторинних матеріалів, зростає: за даними EuRIC, у 2017 році його було вже 35% від загальної кількості.

Тому вибір металопрокату як основи вашого будівництва – це можливість як подовжити строк служби будівлі, так і екологічно переробити її матеріали у далекому майбутньому. Тож якщо вам потрібен листовий чи сортовий металопрокат для будівництва – будь ласка, оформлюйте замовлення на нашому сайті або у найближчому представництві компанії «Вікант».

Сталь у будівництві: екологічний вибір

Опубліковано: 15.08.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?