Ваша область: ?
Ваша область: ?

Якою буде ціна на листовий прокат?

Зниження цін на листовий прокат

Падіння світових цін на сталевий листовий прокат позначилася і на українському ринку. За прогнозами експертів в кінці червня і на початку липня котирування цін на аркуш будуть знижуватися.

Ріст ціни на даний вид металопрокату почався в березні 2016г. після майже річного зниження. Пік цін припав на травень 2016, саме в цей період ціна на холоднокатаний та гарячекатаний листовий прокат досягла 17 тис. грн і 16 тис. грн за тонну відповідно.

Ситуація на ринку 

Травневий ріст цін був пов'язаний з позитивними тенденціями в металургійній галузі. Виробники підвищили вартість листового прокату, але з-за того, що в травні впала вартість залізної руди продовження зростання цін прекратилость і почалося зниження, спочатку в КНР, а після і в остапьних країнах.

Антидемпінгові мита Євросоюзу для українських виробників величезним плюсом, адже саме в Європу вони постачали більшу частину виробленої продукції. Враховуючи співвідношення внутрішніх і світових цін на сталь очевидно, що українські ціни залишаються завищеними і явно будуть знижуватися.
Питання в тому на скільки і коли, адже ціна металу залежить від вартості залізної руди, а її вартість останнім часом досить не стабільна.

Опубліковано: 24.06.2016

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?