Ваша область: ?
Ваша область: ?

Застосування швеллера в будівницві

Швелер: 5 застосувань

Швелер – універсальний тип металопрокату, який стійкий до вертикального навантаження. Виготовляють його з різними формами граней та їх розмірами, а тому на будівництві швелери потрібні завжди. Конструкції з цього металопрокату виходять легкі та надійні, а тому його часто використовують у будівельних проєктах.

Переваги цього виду металопрокату корисні у різних конструкціях, тож розглянемо популярні варіанти використання швелерів.

Каркаси стін

У зведенні гаражів, складів чи робочих приміщень металевий каркас – основа конструкції. Він довговічніший за дерев’яний, а важить приблизно так само. Часто каркас будівлі роблять зі швелерів, бо вони гарно витримують вертикальні навантаження.

Дах

Якщо дах легкий, то крокви зі швелеру є гарним варіантом співвідношення надійності та ціни. У порівнянні з дерев’яною, така конструкція менше гниє та руйнується. Металевий каркас є слушним вибором у багатьох випадках приватного будівництва.

Для більшої міцності конструкції монтують основний каркас із двотаврових балок, пустоти між якими укріплюють підставами з швелера.

Віконні та дверні рами

З металевого швелера роблять надійні рами – конструкція такого типу створює рівну основу для вікна чи дверей, завдяки чому їх встановлення не ускладнює будівельні роботи.

Рами транспорту

Легкий та надійний, швелер – слушний вибір для вантажівок. З нього монтують каркаси кузова, бо така конструкція і міцна, і легка.

Напівпричепи

Швелери часто використовують для створення:

  • Бортових напівпричепів
  • Тентових напівпричепів
  • Рефрижераторів
  • Трейлерів

Зі швелеру роблять основу конструкції – підлоги, стін та даху напівпричепів.

Швелер – універсальний металопрокат, бо легкі та міцні каркаси потрібні у будь-якому будівництві. Його здатність витримувати вертикальне навантаження, надійність і різноманіття конфігурацій дозволяють обрати доречний саме для вашого проєкту варіант. Якщо вам потрібний швелер – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті або в одному з наших 20 представництв. Весь металопрокат компанії «Вікант» виготовлений з чітким дотриманням норм ДСТУ. Ми гарантуємо якість товару та за потреби доставимо його до потрібного вам місця.

Опубліковано: 25.04.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?