Ваша область: ?
Ваша область: ?

Шестигранник: переваги і застосування

Шестигранник: Розкриваємо переваги та широкі можливості його застосування

Шестигранник це вид сортового металопрокату, потрібний у різних галузях промисловості і будівництва. Машинобудування, виготовлення деталей, будівельних каркасів чи архітектурного оздоблення – це надійний та універсальний матеріал.

Розглянемо де і як використовують шестигранники, які переваги цього виду металопрокату, чому та коли краще обрати саме його.

Переваги

Шестигранники мають гарну тримальну здатність, добре витримують значне навантаження. Конструкції виходять надійні та їх легко монтувати. Також шестигранники гарно витримують вібраційні та механічні навантаження, що забезпечує довговічність зібраних каркасів чи інших елементів.

Їх ребра – основна перевага перед іншими видами металопрокату. Часто у машинобудуванні шестигранник є основою для виготовлення деталей – кріпильних гвинтів і гайок.

Застосування

Міцність та легкість обробки потрібні завжди і всюди, тому варіантів використання шестигранників багато, зокрема:

  • З шестигранників роблять деталі машин
  • Також вони потрібні для металевих конструкцій у будівництві – каркасів та огорож
  • Виготовляють з шестигранників і кріпильні вироби – гайки, гвинти, шурупи та саморізи з шестигранними головками

Отже, його варто обирати коли потрібний міцний металопрокат для каркасу, армування бетону чи створення естетичних парканів або решіток. Ми пропонуємо гарячекатаний шестигранник, оскільки це оптимальний за співвідношенням ціни та якості варіант. Металопрокат відповідає всім вимогам ДСТУ, зручний у роботі й обробці, а також є у декількох варіантах за діаметром.

Якщо вам потрібен шестигранник або інший сортовий чи листовий металопрокат – зробіть замовлення на нашому сайті, в інтернет-магазині чи у менеджерів, найближчого до вас представництва компанії «Вікант». Ми оформимо замовлення з вигодою для вас та організуємо доставку власним автопарком прямо на об’єкт.

Шестигранник металевий

Опубліковано: 05.06.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?