Ваша область: ?
Ваша область: ?

Просічно-витяжні листи

Для чого потрібні просічно-витяжні листи

Цей вид листового металопрокату ви точно пізнаєте з першого погляду. Завдяки особливій ґратчастій структурі просічно-витяжні листи стають у нагоді там, де інші заважкі або недостатньо цупкі. Що це за випадки, та як виготовляють цей вид металопрокату?

Особливості

Такі листи на 20% легші за цільні, бо мають ґратчасту структуру. Її досягають технологією виробництва: звичний гарячекатаний лист надсікають, а потім витягують під навантаженням. Від того, як саме нанесені насічки залежить форма елементів просічно-витяжних листів.

Іншими стандартами є:

  • Товщина – 4, 5 і 6 мм
  • Ширина – 500, 600, 710, 800, 900 і 1000 мм
  • Довжина до 1000 мм

Використання

Подібний металопрокат легкий і гарно гнеться. Крім того, його не треба очищувати від бруду чи снігу, і на ньому не ковзають взуття чи колеса.

Тому часто з просічно-витяжних листів роблять сходи і пандуси. Вони є гарним рішенням для підлоги промислових приміщень, бо не потребують догляду і спеціального прибирання.

У будівництві металопрокат стає чудовою основою для штукатурки і підлоги. Гарні з нього і паркани, чи решітки вентиляційних вікон.

У машинобудуванні просічно-витяжні листи є основою радіаторних решіток, деталей, і взагалі тих елементів конструкції, де потрібне проникнення повітря та світла.

Але це не всі варіанти. Клітки у сільському господарстві, просіювання породи у видобувній галузі чи дизайн інтер’єру – властивості матеріалу багато де корисні.

Застосування

Цей вид металопрокату має три основні властивості. Перша – легкість, тому якщо потрібна конструкція надійна, але з малою вагою – це гарний варіант.

Друга – здатність пропускати світло, звук і опади. Перевага це чи недолік залежить від проєкту. Якщо Вам потрібен матеріал, конструкції з якого самоочищаються то це гарний варіант.

І третя це питома поверхня просічно-витяжного листа. Якщо конструкції знаходитимуться на відкритому повітрі, треба обдумати як захистити металопрокат від впливу середовища. Бо велика кількість отворів збільшує вірогідність виникнення іржі.

Просічно-витяжні листи застосовують у різних проектах. І важливо, щоб металопрокат був якісним. Ми слідкуємо, щоб він відповідав всім вимогам якості, що зазначені у ТУ У. Тому якщо вам потрібен цей вид металопрокату – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті. Наші менеджери допоможуть з деталями замовлення. І листовий металопрокат швидко довезуть до потрібного населеного пункту машини автопарку компанії «Вікант».

Листи ПВЛ. Просічно-витяжні листи

Опубліковано: 25.09.2022

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?