Ваша область: ?
Ваша область: ?

Покращуємо якість обслуговування

Розширення автопарку для поліпшення сервісу

Ми раді повідомити, що доставка металопрокату у Кропивницькому, Хмельницькому та Вінниці стала зручнішою, наші представництва у містах поповнились трьома вантажівками HYUNDAI. Завдяки розширенню автопарку замовляти металопрокат стало зручніше, бо не потрібно дбати про доставку чи наймати додаткову машину.

Перевезення металопрокату

Перевезення металопрокату є завданням непростим через габарити та вагу матеріалів. Для цього часто доводиться винаймати спеціальний транспорт, а це вимагає вашого безпосереднього контролю і часу, витраченого на узгодження всіх нюансів із транспортною компанією. Окрім того, це додаткові витрати і необхідність підлаштовуватися під можливості й обмеження підрядника.

Наша пропозиція

Ми, компанія «Вікант», розуміємо важливість правильної організації закупівлі матеріалів, бо працюємо і продаємо металопрокат вже більше 26 років. Тому наш логістичний відділ дбає про швидку доставку замовлень.

З новими брендованими вантажівками HYUNDAI замовляти металопрокат простіше, бо ми дбаємо про завантаження, перевезення і відвантаження матеріалів.

Тому ми пропонуємо доставку машинами свого автопарку, адже це:

  • Швидко – від 1 до 3 днів і металопрокат на вашому будівельному майданчику
  • Вигідно – скориставшись нашими послугами доставки, ви економите час та ресурси, які зазвичай потрібні для перевезення металопрокату
  • Легко – ми подбаємо про належну доставку, наші спеціалісти відстежать всі її етапи
  • Можливості: перевезення вантажу до 5 тон, максимальна довжина металопрокату – 6 метрів

Наші вантажівки знаходяться безпосередньо на металобазах, тому ми швидко організовуємо доставку завдяки спрощенню логістичних процесів, про які дбають наші менеджери, а отже вам не потрібно турбуватися про перевезення придбаного товару.

Тож якщо вам потрібен металопрокат, який швидко буде на будівельному майданчику, будь ласка, оформлюйте замовлення у наших менеджерів по номеру телефона, або приїжджайте прямо на склад компанії «Вікант» і ми подбаємо про замовлення, щоб це було максимально комфортно для вас.

Розширення автопарку Вікант

Опубліковано: 05.09.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?