Ваша область: ?
Ваша область: ?

Переваги сталевих сходів. 5 вагомих переваг, які потрібно знати перед вибором.

Сталеві сходи: 5 переваг

Більшість сучасних будівель – будь вони житлові, комерційні чи складські – мають декілька поверхів. А отже всюди потрібні сходи. Варіантів з чого, і якими їх зробити багато – від бетону і дерева до металопрокату.

Сьогодні пропонуємо розглянути переваги сталевих сходів й у яких випадках вони будуть вдалим вибором.

Міцність

Сталь – довговічний і надійний матеріал. Правильно зібрані сходи будуть виконувати свою функцію дуже довго. Конструкція з металу витримує такі самі навантаження як бетонна чи дерев’яна, але матеріалу потрібно значно менше, що допомагає заощадити.

Економічність

Використання металопрокату збереже не тільки кошти, але і час. Адже всі елементи можна замовити в одного постачальника, отримати і змонтувати. Мінімум витраченого часу і сил на організацію.

Універсальність

Зі сталі можна зробити сходи багатьох конструкцій:

  • Гвинтові
  • Маршові
  • Спіральні

При проектуванні сходи з металопрокату легко вписати у будь-який інтер’єр чи середовище й адаптувати до наявних умов. Універсальність матеріалу дозволяє виконати з нього майже будь-яку форму.

Швидкість монтажу

Оскільки матеріал для сходів не треба попередньо підготовлювати, то для пришвидшення будівництва елементи сходів можна попередньо змонтувати. Тоді на будівельному майданчику залишиться лише зібрати конструкцію.

Але навіть з простих листів металу зібрати сходи на місці швидше ніж з бетону чи дерева.

Дизайн

Стилі лофт і хай-тек популярні вже декілька десятиріч. Сталеві сходи – чудовий акцентний елемент для таких інтер’єрів, що додає приміщенню легкості. Метал можна обрати цільний чи перфорований, пофарбувати або залишити природній фініш – варіантів стилізації багато, як і місць де стануть у нагоді такі сходи.

У нашому асортименті є все, що потрібно для сходів – від перфорованого металопрокату до арматури і кутиків. Тож якщо вам потрібен металопрокат, будь ласка, оформлюйте замовлення у наших менеджерів по номеру телефона або приїжджайте прямо на склад компанії «Вікант». Ми подбаємо про швидке оформлення і доставимо матеріали машинами власного автопарку, щоб все було максимально комфортно для вас.

Опубліковано: 05.10.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?