Ваша область: ?
Ваша область: ?

Переваги використання рифленої арматури у залізобетонних конструкціях

Рифлена арматура у залізобетоні: 3 переваги

Залізобетон – найпопулярніший будівельний матеріал у світі. Завдяки поєднанню надійності бетону і міцності арматури, він гарно витримує і стиск, і розтяг.

Важливу роль у цьому грає арматура і її характеристики – зокрема, поверхня. Вона буває гладкою або рифленою (періодичного профілю). Сьогодні пропонуємо розглянути переваги рифленого виду цього металопрокату і як насічки сприяють міцності залізобетону.

Надійне зчеплення

Насічки на поверхні поліпшують зв’язок суміші бетону і рифленої арматури. Така конструкція стабільна і має менший ризик розтріскування і руйнування.

Гарна тримальна спроможність

У порівнянні з гладкою, рифлена арматура має кращі показники міцності на розрив. Завдяки насічкам площа контакту з бетоном більша, що допомагає рівномірніше розподіляти навантаження.

Завдяки цьому конструкції, укріплені рифленою арматурою можуть:

  • Витримуваати більшу вагу
  • Протистояти екстремальним впливам середовища
  • Бути задіяними у масштабних проєктах

Екологічність

Використання рифленої арматури – стале рішення, адже за дотримання технології будівництва споруда з залізобетону буде довго експлуатуватися без потреб у капітальному ремонті. Отже не доведеться витрачати ресурси, сили і час на додаткові роботи.

А коли настане час, метал можна повністю вторинно переробити. Тож якщо у далекому майбутньому виникне потреба демонтувати будівлю, металопрокат з її основи можна відокремити і належно застосувати.

Рифлена арматура це популярний завдяки своїй надійності і доступності металопрокат, що використовується на будь-якому будівництві.

У нашому асортименті представлено самі популярні види цього металопрокату. Тож якщо вам потрібна арматура, будь ласка, оформлюйте замовлення у наших менеджерів по номеру телефона або приїжджайте прямо на склад компанії «Вікант». Ми подбаємо про швидке оформлення замовлення і доставимо металопрокат машинами власного автопарку, щоб все було максимально комфортно для вас.

Опубліковано: 25.09.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?