Ваша область: ?
Ваша область: ?

Зварювальне обладнання

Зварювальне обладнання

Зварювальні апарати - незамінні для більшості виробничих компаній і в усіх видах будівництва для зварювання металевих виробів.

Електрозварювання - один із способів зварювання, що використовує для нагрівання і розплавлення металу електричну дугу, температура якої (до 7000 ° С) перевершує температуру плавлення всіх існуючих металів.

Класифікація зварювального обладнання залежить від типу зварювання.

На сьогоднішній день, найбільш популярні напівавтоматичні зварювальні апарати (дугова зварка) виробництва заводу «Патон», оскільки відрізняються високою надійністю і доступною ціною.

У 1939 рік - Є. О. Патоном розроблені технологія автоматичного зварювання під флюсом, зварювальні флюси і головки для автоматичного зварювання, електрозварні вежі танків, електрозварні міст. 

Основні переваги

Дане обладнання дозволяє:

  • Здійснювати тонкі й акуратні шви.
  • Витримує тривалі робочі навантаження і складні погодні умови.
  • Має компактний розмір, зручні в експлуатації, мобільні.
  • Стійкі до перепадів напруги.
  • Має ККД близько 90%.
  • Володіє високими технічними показниками.

Характірістіки ВАХ

Однією з найважливіших характеристик зварювального напівавтоматичного обладнання є - вольт амперна характеристика (ВАХ), яка показує залежність струму від прикладеної напруги. Її також можна визначити, як залежність падіння напруги на пристрої від струму, який в ньому протікає. Тобто вона розрізняє джерело струму від зварювального і безпосередньо впливає на якість і швидкість зварювальних процесів.

Для всіх типів зварювання існує свая ВАХ.

Таке зварювальне обладнання легко транспортувати і зручно в експлуатації.

Володіючи відмінними якісними характеристиками зварювальні напівавтомати "ПАТОН" зручно використовувати навіть недосвідченим сварщикам.

Головне достоїнство інверторних напівавтоматів - можливість зварювання постійним струмом, що і відрізняє його від трансформаторів, які дозволяють вести зварювання тільки змінним струмом.

Зручне. якісне і надійне зварювальне обладнання - незамінне в будь-яких видах будівництва і ремонту.

Опубліковано: 19.02.2016

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?