Ваша область: ?
Ваша область: ?

Нестандартное применение стальных сеток.

Нестандартне застосування сталевих сіток.

Металеві вироби, в тому числі і сталеві сітки, стають дуже популярними. Це пов'язано з широким асортиментом сталевої продукції, довговічністю і зручністю використання.

Основні види і сфери застосування сталевих сіток ми вже розглядали. Зараз зупинимося на не зовсім звичайних, і сподіваємося, дуже корисних для багатьох рішеннях.

Інтер'єр.

Оцинкований сталевий, нержавіючу сітку використовують для створення оригінального і неповторного дизайну ресторанів, клубів, офісів, будинків в стилі Hi-tech.
У цьому випадку, сіткою декорують підлоги, стелі, стіни, перегородки і огорожі.

Чому?

По-перше, металева сітка відображає світлові і сонячні промені і створюється об'ємний ефект, по-друге такий інтер'єр завжди буде дуже оригінальним, особливо в поєднанні з меблі, яку також створюють з використанням сталевих сіток, по-третє - такий матеріал є екологічним.

У Європі та США такі дизайнерські рішення дуже популярні. Існує безліч закладів, в яких основні акценти створені, саме з сталевих сіток, або сталевих просічно-витяжних листів.

Так, в Штутгарті є оригінальний винний магазин, де вся "меблі" виконана зі сталі. За рахунок використовуваних колірних рішень - створюється 3D ефект.

 

А в Барселоні, стильне кафе, де найважливішими елементами декору є стелю і дерев'яні меблі в поєднанні зі сталевими елементами, в тому числі і сітки, яка також представлена в елементах вертикального озеленення біля входу.

У дизайні Patria Restaurant в Торонто основний акцент - стіна декорована вишитій сталевою сіткою.

Ландшафтний дизайн. Екстер'єр

Сталева сітка знаходить своє застосування в створенні нестандартних, довговічних, надійних і оригінальних огорож, доріжок і елементів зовнішнього декору. Її використовують в поєднанні з такими матеріалами, як камінь, дерево, цегла.

Останнім часом набирають популярність паркани з габіонів і каменю.

Габіони виготовляються з оцинкованої сталевої сітки.

Раніше габіони набивалися землею і застосовувалися для створення оборонних і захисних споруд, і для зміцнення берегів від розмивання.
Габіони поступово зменяют монолітні підпірні конструкції, виграючи у вартості і якості.

Звичайно, це далеко не всі існуючі і взагалі можливі ідеї. Все залежить тільки від нашої уяви і бажання створювати, щось нове і дійсно оригінальне.

Опубліковано: 26.02.2016

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?