Ваша область: ?
Ваша область: ?

Використання металопрокату у сільському господарстві

Металопрокат у сільському господарстві

Сільське господарство – важлива частина української економіки.

Надійні металеві конструкції та машини збільшують ефективність роботи господарств, а отже і врожаї. Металеві конструкції довговічні, швидко ремонтуються та зручні у використанні. Тому зараз це – основа сільського господарства і техніки.

Розглянемо як і чому металопрокат застосовують в аграрному виробництві.

Причини

Сталь – ідеальний матеріал для сільського господарства. Вона довговічна, міцна і має відносно низьку вартість. Завдяки різним видам металопрокату, можна підібрати матеріал з потрібними властивостями

Варіантів багато – гарячекатаний, холоднокатаний, оцинкований, просічно-витяжний і рифлений, а отже можна підібрати вдалий для будь-якої задачі.

Вироби з металу стійкі до впливів води, хімікатів та перепадів температур, з якими часто має справу сільське господарство. Наприклад, оскільки оцинкована сталь не іржавіє, приладдя з неї служить роками.

А завдяки гладкій поверхні вироби з металів, за ними легко доглядати й очищувати від забруднень.

Варіанти використання

Металопрокат у сільському господарстві потрібний багато де:

  • у будівництві амбарів й елеваторів
  • у створенні деталей техніки – комбайнів, тракторів, косарок
  • в тваринницькому обладнанні – від огорож і годівниць до доїльних апаратів
  • для систем зрошення

Для ефективної роботи гарні матеріали, зокрема металопрокат – необхідна умова. Ми, компанія «Вікант», вже більше 25 років співпрацюємо з найбільшими металургійними комбінатами України та Європи. Тому пропонуємо більше 800 видів металопрокату, який також можемо доставити до необхідного місця з одного з наших 20 представництв.

Завдяки досвіду у галузі та контролю за якістю продукції ми співпрацюємо як з приватними клієнтами, так і з державними організаціями. Тому якщо вам потрібен металопрокат – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті. І ми допоможемо з усіма деталями.

Металопрокат у сільському господарстві

Опубліковано: 05.03.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?