Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат у будівництві.

Металопрокат у будівництві: надійність та довговічність конструкцій

Сучасні міста не розвинулися б до таких масштабів без винаходу залізобетону. Посилення металоконструкціями надає будинкам та іншим спорудам необхідної міцності.

Без укріплення бетон може давати тріщини. Сам по собі матеріал погано витримує навантаження та тиск. Для рівномірного розподілу ваги, а отже і більшої стабільності конструкції, використовують металопрокат. Такі будівлі безпечніші, надійніші, а також краще витримують перепади температур. Тому переважна більшість сучасного будівництва заснована саме на залізобетонних конструкціях.

Розглянемо які види металопрокату використовують у будівництві.

Гарячекатана рифлена арматура

Найпопулярніший вид металопрокату для бетонних конструкцій. Насічки на поверхні прутків надійно зчіплюють арматуру та бетонну суміш. Висока міцність на розрив, простота та доступна ціна роблять рифлену арматуру надійним вибором при будівництві об’єктів будь-якого масштабу.

Гладка арматура

Кругла у розрізі арматура менш міцна на розрив, ніж рифлена альтернатива. Тому її найчастіше використовують у невеликих будівельних проєктах.

Попередньо напружена арматура

Це не вид металопрокату, а спосіб його застосування у залізобетонних конструкціях.

Щоб протидіяти напруженню, що виникає у конструкції, металеву основу попередньо натягують і придають потрібних форм.

Так залізобетон виходить міцніший та довговічніший.

Металоконструкції

Їх використовують для каркасів будівель чи інших металоконструкцій – опор, дахів, перекриття тощо.

Часто для цього обирають:

Сучасне будівництво потребує сучасних матеріалів. Ми, компанія «Вікант», пропонуємо всі необхідні види металопрокату – від арматури до балок, кутиків, швелерів та листового прокату різних варіантів ціни та характеристик.

Якщо ви шукаєте де замовити товар, що виготовлений з дотриманням всіх вимог ДСТУ – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті або в одному з 20 представництв. Менеджери допоможуть зробити це легко і подбають, щоб матеріали доставили до потрібного місця.

Опубліковано: 25.03.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?