Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат у Вінниці

Зведення фундаментів, армування стін, функціонування більшої частини промислової сфери та приватне будівництво неможливі без використання металопрокату. Навіть враховуючи великий вибір, якісної альтернативи виробам з чорного сортового металу не існує.

Наша компанія - безумовний лідер по сортаменту та якості металопродукції в Україні. Ми пропонуємо наступні позиції металопрокату у Вінниці:

Менеджери-консультанти філії у Вінниці допоможуть вам визначитися з типом продукції, необхідною кількістю для реалізації будь-якої мети. Зверніть увагу: ми пропонуємо купити листовий прокат, купити трубикупити арматуру та інші види прокату з сертифікатами відповідної якості.

ВІКАНТ забезпечує швидку комплектацію замовлень та доставку по Вінниці, області та всієї України. Доступні ціни на всі типи виробів, повноцінний асортимент та детальна консультація дозволять вам купити арматуру та інші типи металопрокату з максимальним комфортом та вигодою.

Оформити своє замовлення, ознайомитися з асортиментом, проконсультуватися з експертами ви можете за телефонами: +38 0432 50 80 55, +38 0432 50 80 56, +38 0432 50 80 57.

Адреса філії ВІКАНТ у Вінниці: вул. Сергія Зулінского, 14-б.

Опубліковано: 18.12.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?