Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат в Рівному

 

Металопрокат - це готовий профіль промислового виробництва, який в подальшому застосовується для виготовлення різних виробів.

Один з найбільш затребуваних видів металопрокату - це арматура. Без неї не відбувається жодне будівництво. Її застосовують для зміцнення бетонних блоків, перекриття, фундаменту, при монтажі комунікаційних систем та трубопроводів різного призначення, зведення сходів, на інших етапах будівництва та в сферах діяльності.

Види металопрокату

В Рівному можна купити металопрокат, який ділиться на два види: чорний та кольоровий. У першому випадку використовуються різні види сталі. Чорний металопрокат - міцний, довговічний та найбільш затребуваний. Кольоровий металопрокат - це сплав різних видів металів, за винятком заліза. У свою чергу, він ділиться на наступні групи, в залежності від виду сировини, що використовується:

  • легкі та тугоплавкі метали
  • розсіяні
  • благородні
  • рідкоземельні
  • радіоактивні
  • важкі та інші. 

Основні категорії металопрокату

  1. Листовий металопрокат.

До нього відносяться гарячекатані листи, холоднокатані листи, оцинковані листи, профнастил та інший рулонний прокат. Також листовий металопрокат використовується для виготовлення сортових видів.

      2. Сортовий металопрокат.

Тут теж є свої підвиди: простий та фасонний. Простий металопрокат - це квадрат, смуги плоского перетину. Фасонний застосовується для виготовлення виробів різноманітних форм загального та спеціального призначення: швелер, двутавр, круг, арматура, рейки.

     3. Металопрокатні труби різного перерізу:

      4. Художній прокат.

До нього відносяться фігурні прути, які застосовуються при декоруванні фасадів, сходів, виготовлення огорож, решіток.

Асортимент продукції

Довговічність і стійкість конструкцій, легкість кріплення зварювальним та іншими методами дозволяють застосовувати його в різноманітних сферах діяльності: машино- та верстатобудуванні, будівництві, електротехнічній, цивільній та оборонній промисловості.

Пропонуємо купити балки в Рівному, купити арматуру в Рівномукупити швелери в Рівному та інший металопрокат в Рівному оптом та в роздріб з доставкою на об'єкт. Діапазон цін варіюється в залежності від технічних характеристик металопрокату, видів матеріалу та форми, обсягу замовлення.

Опубліковано: 05.10.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?