Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат в Одесі

Протягом багатьох років наша компанія спеціалізується на продажу металопрокату та є визнаним лідером на українському ринку. Співпрацюємо як з великими оптовими замовниками, так і з приватними клієнтами. Щоб купити арматуру в Одесі, необхідно зв'язатися з нашими менеджерами або заповнити заявку на сайті www.vikant.com.ua.

Арматура та інші види металопрокату знаходять широке застосування в різних сферах. Їх використовують для будівництва промислових та житлових приміщень, для зміцнення фундаментів і виготовлення металевих огорож.

Переваги металопрокату від ВІКАНТ

  1. Широкий сортамент. На складах наших філій можна купити балки, купити листикупити швелери та багато іншого, що необхідно для будівництва.
  2. Міцність. Металеві конструкції володіють стійкістю до навантажень, завдяки чому їх зовнішній вигляд не змінюється з часом. Стійкі до перепадів температур та механічних впливів. Відповідно до різних випробувань металеві конструкції можуть витримати до ста років без деформацій.
  3. Простота в монтажі. Купити швелери в Одесі та інший металопрокат варто завдяки їх простоті в монтажі. Збірні конструкції з металу швидко споруджуються та встановлюються, можна надати будь-яку форму або створити огорожі, які підходять під екстер'єр.

Купити металопрокат в Одесі можна на металобазі ВІКАНТ

Наші філії є також в Ізмаїлі та Білгород-Дністровському. Ми завжди відкриті до співпраці. Наш колектив гарантує:

  • оптимальні ціни на всю представлену продукцію
  • сертифікований металопрокат
  • своєчасну доставку та оплату зручним для вас способом
  • високий рівень клієнтського сервісу.

Опубліковано: 28.11.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?