Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат в Кривому Розі

Найбільш широко металопрокат використовується в будівельних та інженерних сферах, причому мова в даному випадку йде про досить великі обсяги. Облаштування водопровідних вузлів, виготовлення промислового обладнання, створення практично всіх видів фундаментів та виробів із залізобетону. Для всіх цих цілей забудовники приймають рішення, в першу чергу, купити квадрати, купити круги, купити трубикупити арматуру або затребувані категорії листового прокату.

 

Регулярно розширюючи не тільки мережу своїх філій на внутрішньому ринку України, але й пропонуючи клієнтам достатній та завжди актуальний асортимент, ми реалізуємо всі типи металопрокату: сортовий, листовийтруби сталеві різних видів. Завітавши на металобазу ВІКАНТ у Кривому Розі, ви зможете на місці купити квадратикупити круги та інші види необхідної металопродукції, а також оформити доставку та отримати замовлення в точно обумовлені терміни.

Весь асортимент металопрокату нашої компанії - це продукція, що пройшла сертифікацію та відповідає як внутрішнім державним стандартам, так і міжнародним стандартам якості. Ми пропонуємо вам купити арматуру гладкого та рифленого типу оптом і в роздріб.

Запрошуємо вас відвідати філію ВІКАНТ за адресою: м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., вул. Конституційна, 13.

Опубліковано: 05.12.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?