Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат в Івано-Франківську

Підходити до вибору постачальника металопрокату для свого об'єкта потрібно ретельно. На сьогоднішній день на ринку багато компаній, які готові запропонувати свої послуги, але завжди є ризик що вам доставлять неякісну продукцію, або взагалі не доставлять. При виборі компанії, зверніть увагу на репутацію як давно на ринку та сервіс, який пропонує фірма.

Для того щоб наші клієнти залишилися задоволені покупкою, та в строк отримали необхідні позиції металопрокату, у нас широка мережа металобаз по всій Україні, а також працює команда професіоналів. Вся продукція сертифікована, це підтверджено документами державного та міжнародного зразка, які ми надаємо клієнтам на першу вимогу.

 металопрокат в Івано-Франківську

Металлобаза Івано-Франківськ

ВІКАНТ в Івано-Франківську знаходиться за адресою вулиця Макухи, 9. Майданчик металобази становить 1500 м2 - це критий склад, а значить, що вплив зовнішніх факторів на метал мінімальний і продукція не втрачає свої властивості та зовнішній вигляд.

 металобаза в івано-франківську

ВІКАНТ Івано-Франківськ

У нашій Івано-Франківській філії ви можете:

Це не весь перелік металопрокату за прайс-листом, який ми можемо запропонувати. Менеджери нашої філії, на металобазі в Івано-Франківську проконсультують та підкажуть найкраще рішення для ваших завдань.

 арматура івано-франківськ

Переваги покупки на ВІКАНТ

  • безкоштовна порізка. При покупці металу в нашій компанії ви можете замовити порізку: вказуйте розміри, які потрібні та економите свій час і гроші.
  • можливість зберігання. Якщо немає можливості забрати метал, ми збережемо його для вас.
  • доставка. Наша компанія володіє власним автопарком, але, якщо замовлень багато ми залучаємо логістичні компанії, щоб наші клієнти отримали своє замовлення вчасно.
     

Купити метал просто, виберіть зручний для вас спосіб:

Опубліковано: 11.03.2019

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?