Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат Черкаси

Починаючи будівництво потрібно чітко розрахувати та спланувати всі етапи. Вибирайте для виконання робіт надійні будівельні компанії - це гарантує вам те, що ви не витратите більше ніж планували, а також заощадите нерви. Важливим фактором при плануванні будівництва є вибір постачальників матеріалів. Щоб поставки відбувалися вчасно і ви при цьому не втрачали дорогоцінний час та гроші працюйте з надійними компаніями, які давно на ринку та надають всі необхідні документи та сертифікати.

Уже понад 20 років наша компанія поставляє на об'єкти будівництва якісний металопрокат, який виготовляють провідні заводи виробники. На нашому сайті ви можете знайти калькулятор металу, який допоможе прорахувати необхідну кількість металопрокату для об'єкту. При необхідності ви можете оформити замовлення прямо з форми калькулятора металу. Зверніть увагу, що довжина металопрокату прийнята з розрахунком 6 м, так як передбачається доставка малогабаритним транспортом. Якщо ж потрібно замовити металопрокат 12 м довжини, ви зможете це обговорити з менеджером, який зв'яжеться після оформлення замовлення.

Металопрокат Черкаси

Переваги роботи з нами

Наша компанія відкрила філії в усіх ключових містах України, для того щоб клієнти могли швидко отримати необхідний метал. Не виключенням є і місто Черкаси, металлобаза знаходиться за адресою вулиця Смілянська, 147. Зручне розташування металобази дозволяє швидко дістатися та погрузити металопрокат. На території металобази є два склади, один з якого критий, а також два мостових крана.

Черкаська філія ВІКАНТ

Команда професійних менеджерів Черкаської філії нашої компанії завжди проконсультують та допоможуть вам зробити правильний вибір. Працюючи багато років у сфері продажу металопрокату, вони знають всі тонкощі та труднощі, з якими може зіткнуться покупець.

Сортамент металопрокату

Наша компанія готова запропонувати своїм покупцям широкий сортамент металопрокату з порізкою на потрібні довжини та доставкою. На металлобазі ВІКАНТ в Черкасах ви можете:

Металопрокат Черкаси

Опубліковано: 03.05.2019

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?