Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат - основа будівництва в майбутньому

Металлопрокат - основа сталевого будівництва. Тенденціі та переваги.

Чи можливо уявити сучасні мегаполіси без висотних будівель, приголомшливих своєю красою? Таких, як найбезпечніший хмарочос в світі Тайбей 101 з неймовірним маятником, що забезпечує стійкість сталевої конструкції або хмарочос Мері - екс в Лондоні або Дубайська вежа "Бурдж Халіфа», будівництво якої йшло зі швидкістю 1-2 поверху в тиждень, і було витрачено понад 60 тисяч тонн сталевої арматури

- Відповідь очевидна.

У сучасному світі, саме вироби металопрокату та сталеві конструкції можна сміливо називати основою будівництва майбутнього, яка дозволяє з'єднати такі поняття, як витонченість та функціональність, практичність та довговічність, масштабність та екологічність. Використовуючи правильні та якісні вироби з металу можна реалізувати унікальні будівельні проекти, що важко здійснити використовуючи інші матеріали. Погодьтеся, складно побудувати хмарочос або величезний торговий центр з дерева або цегли?

Сталь - є одним з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються в будівництві. Завдяки властивостям виробів зі сталі та їх характеристикам, стало можливим втілення найсміливіших архітектурних фантазій та найскладніших конфігурацій, які здавалися раніше фантастичними та неймовірними.

Оскільки, сталь є абсолютно природним матеріалом, вона підлягає вторинній переробці, та не засмічує навколишнє середовище, створюючи реальну проблему утилізації.

Переваги сталевого металопрокату та металоконструкцій.

Отже, що ж робить сталевий металопрокат та металоконструкції відповідно - найкращим матеріалом для будівництва?

  • Можливість реалізації складних та високотехнологічних архітектурних і концептуальних споруд;
  • Створення видатних інноваційних інженерних конструкцій, таких, наприклад, як пішохідний міст в Сінгапурі, що нагадує спіраль ДНК (вага металевої конструкції становить 1700 тонн) або розважальний центр «Хан Шатир» в Астані, на будівництво якого пішло більш 2,5 тисячі тонн металопрокату, а купол будівлі є найбільшим шатром в світі;
  • Довговічність будівель і можливість використання металопрокату різних марок сталей, що підходять для експлуатації в особливих умовах;
  • Будівля національного театру в Китаї;
  • Привабливість і витонченість конструкцій;
  • Висока швидкість зведення будівельних об'єктів -що в наш час, є, можна сказати, ключовим, з економічної точки зору, фактором.
  • Адже час, як відомо-це гроші. Звідси і ще одна найважливіша перевага ...
  • Використання металопрокат є економічно вигідним, у всіх сенсах.

Зважаючи на тенденції світового будівництва, очевидно, що такі металеві вироби, як арматура, балка, швелер або кутики мають величезний потенціал і є найкращим будівельним матеріалом в Україні.

Опубліковано: 08.11.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?