Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металеві сітки

Металеві сітки. Види і основні сфери застосування.

В даний час, металеві та пластикові сітки стають все більш і більш популярними. Це обумовлено різноманітністю їх видів, зручністю і спектром використання.
Давайте розглянемо найбільш затребувані види сітки сталевої:

СІТКА РАБИЦЯ

Найчастіше сітку рабицю використовують при виготовленні декоративних огорож або для створення забірної секції. Використання даної сітки - є ідеальним рішенням, (у фінансовому плані, і з точки зору трудовитрат), для огородження досить великих ділянок садово-городнього, промислового та приватного призначення. З рабиці виготовляють вольєри і клітки для тварин.

Також цю сітку застосовують для армування штукатурки стін і теплоізоляційних матеріалів. З її допомогою зміцнюють гірські і шахтні виробки, а також захищають споруди в зонах обвалів грунтів або каменепадів.

ШЕСТИГРАННА СІТКА «МАНЬЄ»

Використання шестигранною сітки Маньє схоже з застосуванням сітки рабиці. Вона практично незамінна в багатьох галузях сільського господарства. Її використовують для встановлення огорож тварин. А також, в комплексі організаційно-господарських і технічних заходів спрямовані на поліпшення властивостей (гідрологічних, ґрунтових, агрокліматичних) землі та підвищення їх продуктивності.
У будівництва «Маньє» використовують для армування штукатурки стін, а в теплоенергетиці для декору та кладки теплоізоляційних матеріалів.
Крім цього, шестигранну сітку використовують у дорожньому будівництві та ремонті дорожнього покриття, а також, у роботах, пов'язаних з ландшафтним проектуванням.

СІТКА КЛАДОЧНА

Дана сітка застосовується при установці огорож територій і ділянок, альтанок і веранд. З неї виготовляють різні клітини для пухнастих звірів.

Однак, основне призначення сітки кладки полягає в армуванні різних ЖБК, в тому числі, з ненормованою міцністю таких найважливіших елементів будови, як фундамент і цоколь. Кладочна сітка виконує функцію основного армуючого елемента при заливці підлог, перекриттів і дорожніх покриттів.
При будівництві високих цегляних будівель і споруд, кладочную сітку використовують як сполучної ланки цегляної кладки, щоб стіни будівлі були рівними, гладкими і стійкі до зовнішніх факторів впливу.

СІТКА КАНІЛІРОВАНА

Також, як і багато видів сіток застосовується для виготовлення огорож та парканів садових ділянок, приватних будинків і виробничих об'єктів. З канілірованої сітки виготовляють ворота, хвіртки, перегородки, вольєри, решітки, легкі металеві конструкції (сходи, альтанки, стелажі, рампи).

Канілірована сітка застосовується для просіювання сипучих матеріалів, з метою розділення на фракції. Для фільтрації грунту і глинистих розчинів. Даний вид сітки використовують для зміцнення шахтних гральних виробок.
Вона знаходить широке застосування в машинобудуванні і будівництві, в якості армуючого елемента ЗБК і теплоізоляційних матеріалів.

ПРОСІЧНО-ВИТЯЖНА СІТКА

Дана сітка необхідна для створення:

· Огорож територій, вікон;
· Решіток на батареї;
· Настилів щаблів і сходових прольотів;

З її допомогою просівають сухі суміші і подрібнені породи. Просічно-витяжна сітка необхідна для армування шару штукатурки при кладці плитки; кутів, конструкцій арок, дверних і віконних прольотів. Тобто, для штукатурки та облицювання практично всіх видів поверхні (бетонною, цегляною, гіпсовою, дерев'яною) може бути застосовний даний вид сітки.

ФІЛЬТРОВА СІТКА

Як зрозуміло з назви, її головне призначення - це фільтрація, фільтрація повітря, газу, рідини, розчинів, фільтрації під тиском або вакуумом. З її допомогою просівають і розділяють на фракції сипучі матеріали, а так само для сортування і сушіння різних матеріалів. А також, з метою зневоднення і промивання глинистих сумішей при нафтовидобутку, в збагаченні марганцевих руд, проведення штукатурних робіт.

ЗВАРНА СІТКА

Зварна сітка є однією з самим популярним. Вона, як и більшість других відів сітки, застосовується для установки парканів ділянок, з неї виготовляють основи для пристрою оранжерей, балконів.

Зварна сітку вікорістовується для Зміцнення конструкцій з металу и бетону при ненормированном за характеристиками міцності покриття дороги, а такоже для кріплення кладки цегли та армуванні скла.

ШТУКАТУРНА СІТКА

Основне призначення -це зміцнення поверхні стін при проведенні штукатурних робіт і їх відновлення, а також утеплення і захист зовнішніх поверхонь, оскільки, застосовуючи штукатурну сітку, помітно поліпшується міцність покриття і стійкість к зміною температури і вологості. З метою зміцнення підлог, стін, гідроізоляції, ділянок з'єднання дверних і віконних коробок -також використовують дану сітку.

З метою захисту установ спеціального призначення, або об'єктів видобутку корисних копалин, та інших територій і ділянок, з різними видами сітки, використовується КОЛЮЧИЙ ДРІТ.

Сподіваємося, що дана інформація була для Вас корисною.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь до менеджерів нашої компанії за телефоном (067) 828-43-88,  або  ближньої філії 

У розділі ЦІНИ можно ознайомитись з актуальними цінами на сітку та інші види металопрокату. 

Опубліковано: 31.08.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?