Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металеве личкування: рішення для вашого фасаду

Металеве личкування: рішення для вашого фасаду

Метал може бути як каркасом стін, так і їх верхнім шаром. Кожен вид покриття панелей, їх дизайн надають будівлям зовсім різного характеру, тому сучасні архітектори часто обирають метал для оформлення проєктів.

Тож пропонуємо оглянути переваги й особливості металевого личкування.

Чому метал?

Перша й основна причина його вибору – стійкість до зовнішніх впливів. З металевим личкуванням будівля захищена і від вологи, і від вітрів чи інших впливів середовища, що подовжує її потенційний експлуатаційний термін. Але окрім цього, металеве личкування:

  • Вогнетривке – металеві панелі дуже гарно витримують високі температури. Однак важливо прораховувати їх взаємодію з іншими матеріалами у випадку пожежі
  • Швидко монтується – більшість систем металевого личкування відносно прості у збірці
  • Невибагливе – металевим панелям потрібен мінімальний догляд, особливо у порівнянні з дерев’яними варіантами

Варіанти личкування

Ідеально рівна поверхня чи рельєфні лінії – залежно від задуму можна підібрати різні варіанти оформлення вашого проєкту.

Найпопулярнішим є стоячий фальц, з яким поверхня має характерний рельєф з вертикальними лініями кріплення панелей. Однак існують і варіанти плаского монтажу панелей. Також можна зробити їх дуже великими, щоб місця з’єднання були мінімально помітні.

Матеріал

Вибір конкретного виду металопрокату залежить від ідеї проєкту і його зовнішнього вигляду. Неіржавна сталь – найбільш розповсюджений варіант, бо матеріал довговічний і естетичний. Також личкувальні панелі виготовляють з оцинкованої і кортенової сталі, алюмінію, цинку і бронзи.

У нашому асортименті є листовий оцинкований металопрокат, що стане у нагоді при оформленні фасаду. А також інший листовий і сортовий металопрокат, потрібний у будівництві. Оформлюйте замовлення в інтернет магазині компанії «Вікант» і наші менеджери допоможуть з деталями, а автомобілі автопарку компанії доставлять товар до будівельного майданчику.

Металеве личкування: рішення для фасаду

Опубліковано: 05.08.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?