Ваша область: ?
Ваша область: ?

Лист металевий

Лист металевий

На сьогоднішній день листовий прокат, а саме лист сталевий - це невід'ємна частина будівель сучасного типу. Він являє собою тонкий, плоский металевий лист товщиною від 0,4 до 100 і більше міліметрів і знаходить своє застосування в таких галузях як машинобудування, нафтова й газова промисловість електротехніка та авіаконструювання.

Класифікація металевих листів

Для виготовлення листа виробництво може використовувати дві технології:

  • гаряче катання
  • холодне катання

Гаряче катання характеризується тепловою обробкою листа температурою від 1000 до 1300 градусів, який пропускають через гладкі або калібровані вали з метою досягнення потрібної товщини 1,5мм-50,0мм. Холоднокатаний лист проходить більш складний шлях - спочатку його піддають травленню, а потім передають на стани холодної прокатки. У зв'язку з цим товщина такого листа досягає максимум 3 мм.

Після першого етапу листи піддають термохімічній обробці, і вони вже отримують властивості, які задає покупець.

За товщиною листову сталь ділять на тонколистову (до 4 мм) і товстолистову (листи від 4 до 160мм).

Також, листову сталь можуть поділяти за способом виробництва:

  • гладкі листи (оцинковані і неоцинковані)
  • рифлені листи
  • просічно-витяжні
  • перфоровані
  • профнастил

Замовити й купити листи потрібного виду товщини та розміру ви можете на нашому сайті.

Характеристики металевого листа і сфери застосування

Найпопулярнішим виробом металопрокату можна назвати гарячекатані листи. Вони відрізняються досить низькою ціною, надійним і міцним матеріалом. Подібна продукція користується попитом не тільки в промисловій сфері, але і в будівництві військової техніки та об'єктів енергетичного напрямку.

Холоднокатаний лист, в свою чергу, часто використовується в сфері машино й кораблебудування. Його застосовують у вигляді заготовок, з яких виготовляють покрівельні матеріали, а також використовують як основу для виготовлення профнастилу.

Лист сталевий. Розміри і переваги замовлення

Купити листи у ВінниціКиєвіХаркові та інших містах України можна на сайті https://vikant.com.ua/ua, на якому також надано широкий асортимент виробів з металу за демократичними цінами. Тут ви можете не тільки ознайомитись з пропозиціями компанії "Вікант", а й підібрати необхідні параметри та експлуатаційні властивості продукту.

В асортименті представлені найпопулярніші розміри листів товщиною від 0,5 до 50 мм, які ви можете придбати за вигідною ціною нижчою, ніж у інших виробників.

Опубліковано: 04.03.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?