Ваша область: ?
Ваша область: ?

Легкі сталеві тонкостінні конструкції

Легкі сталеві тонкостінні конструкції: переваги у будівництві

Два головних тренди сучасного будівництва – екологічність та швидкість робіт. Тонкостінні сталеві конструкції поєднують це з легкістю монтажу та транспортування, а тому є популярним матеріалом у Європі та Північній Америці. Тож розглянемо історію виникнення, особливості та перспективи цього матеріалу – і чому він стає все більш популярним.

Переваги та історія

Системи будівництва споруд на основі тонкостінних конструкцій розробляли у США починаючи з 30-х років ХХ ст., однак широкої популярності вони набули під час післявоєнного будівництва для ветеранів. Виникла потреба у доступному варіанті розбудови, який при цьому буде відповідати вимогам клімату та комфорту проживання.

Тонкостінні сталеві каркаси підходили якнайкраще, бо за принципом нагадують конструктор з декількома видами основних елементів.

Окрім цього, вони:

  • Пришвидшують будівництво – згідно з даними LSF Association, з тонкостінними конструкціями роботи на 40% швидше за традиційні з використанням бетону чи цегли як матеріалу стін
  • Екологічні – бо сталь це довговічний матеріал що можна переробляти
  • Міцні – поєднання легкості та тримальної здатності дозволяє будувати різні проєкти, від приватних будинків до офісних центрів чи торгівельних комплексів.

Перспективи

Будівництво з тонкостінними конструкціями вже має певну історію і продовжує вдосконалюватися. Перевага технології в її універсальності, адже створена основа може бути обшита, захищена та утеплена іншими матеріалами – сучасними і технологічними.

Зараз тонкостінними сталевими каркасами зацікавилися у Європейському союзі та Великобританії як варіантом швидкого енергоефективного будівництва. Можливість застосування ефективних ізоляційних матеріалів й інших технологій енергозбереження при швидкості будівництва буде потрібна й Україні у післявоєнній розбудові.

Тому ми, компанія «Вікант», слідкуємо за трендами у металургії та будівництві щоб відповідати викликам часу. У нашому асортименті є металопрокат для каркасів, тож якщо вам потрібні матеріали для втілення проєкту – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті або у найближчому представництві. Ми допоможемо з деталями і доставимо металопрокат до потрібного місця.

Опубліковано: 15.06.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?