Ваша область: ?
Ваша область: ?

Квартальні збори

10 серпня 2018 року ми провели квартальні збори, які приурочили до Дня Народження компанії. Першою виступила генеральний директор, Пономарьова Інна Олександрівна, озвучивши результати роботи філій за 1 півріччя 2018 р. Інна Олександрівна зазначила, що кількість успішно завершених угод збільшилася та кількість нових клієнтів, з якими почали працювати також зросла.

Кравченко С.А. розповів про проблеми, з якими доводиться стикатися співробітникам на металобазах, що пов'язані з технічним обслуговуванням. Після чого виступив начальник відділу постачання, Ганжело Костянтин, який зазначив особливості в поставках металопрокату в 2018 році.

Начальник відділу кадрів, Гринчук Юлія, надала детальний аналіз ситуації щодо плинності кадрів по філіях та причини, за якими співробітники звільняються з компанії.

Рєпін Максим, начальник юридичного відділу, відповів на питання керівників підрозділів і розставив акценти на вирішенні труднощів, що виникають в роботі з юридичним відділом.

Після обіду зустріч продовжилася в форматі форуму на тему: «Як підвищити ефективність продажів». Всі керівники регіональних представництв були розділені на команди та спільними зусиллями шукали варіанти рішень ситуацій, що виникають в повсякденній роботі.

Офіційна частина заходу закінчилася нагородженням кращих філій за досягнення високих показників у своєму сегменті. За результатами роботи 2-го кварталу такими філіями стали РП м.Івано-Франківськ, Хмельницький і Харків.

Заключне слово сказали Мороз Віталій Вікторович та Олександр Вікторович, подякувавши за роботу і побажавши всім успішних угод та великих продажів.

Увечері весь дружний колектив ВІКАНТ відзначив 21 День Народження компанії!

 

 

Опубліковано: 13.08.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?