Ваша область: ?
Ваша область: ?

Квадрат металевий

Квадрат сталевий: характеристики та варіанти застосування

Це – вид металопрокату з чітко регламентованою формою. Його використовують там, де потрібна особлива точність параметрів готового виробу.

Розглянемо, які є вимоги до квадрату сталевого, вимоги до його виробництва і варіанти використання.

Характеристики

З назви зрозуміло, що головна особливість квадрату сталевого – форма. Його сторони рівні одна одній, з мінімально допустимими похибками. Припустимий відхил залежить від точності прокатування і зафіксований у ДСТУ 4746:2007.

Також цей металопрокат класифікують за:

  • Довжиною – на мірний, немірний і кратний мірному (такий, щоб його можна було поділити на певну кількість однакових відрізків без залишку)
  • Розміром сторони – найпопулярнішим є квадрат сталевий з шириною сторони до 20 мм
  • Способом виготовлення – гаряче- або холоднокатаний. Перший є популярнішим, оскільки є більш універсальним.
  • Маркою сталі.

Застосування

Завдяки такому різноманіттю ознак квадрат сталевий стає у нагоді у більшості робіт і виробів, де потрібен металопрокат.

Розглянемо конкретні галузі та випадки.

У будівництві сталевий квадрат використовують для укріплення конструкцій, фундаментів, розподілення навантаження. Також з нього виготовляють огорожі для балконів, решітки для вікон, паркани.

Широке застосування сталевий квадрат має і у верстато- і машинобудівництві. Наприклад, часто з нього виготовляють елементи кріплення. Бо завдяки формі металопрокату простіше розрахувати і зробити деталі необхідних розмірів.

Залізничні дороги часто укріплені квадратним металопрокатом. На нього закріплюють рейки та шпали.

Популярний квадрат сталевий і у дизайні – як інтер’єрів, так і парків, публічних просторів. Завдяки стійкості до температур та опадів часто з нього виготовляють декоративні решітки для камінів, поруччя сходів, лавиць та альтанки.

Квадрат сталевий недорогий, його зручно перевозити і можна багато де використати. Вся наша продукція виготовлена згідно з ДСТУ 4647 і проходить контроль якості, тому він буде служити довго та надійно.

Якщо вам потрібен цей вид металопрокату – будь ласка, оформлюйте замовлення у нашому інтернет-магазині або звертайтесь до менеджера, найближчого до вас представництва. Менеджери подбають про деталі, а машини автопарку нашої компанії швидко доставлять квадрат сталевий до потрібного місця.

Квадрат сталевий металевий

Опубліковано: 15.11.2022

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?