Ваша область: ?
Ваша область: ?

Динаміка цін на металлопрокат в липні

Прогнози

За нашими прогнозами, в липні не очікувалося істотної зміни ціни на всі види сталевого прокату, крім трубної продукції, оскільки ціни вже були істотно зкорректовано в червні. 

Факт

Фактично у липні місяці тенденція зниження цін на металопрокат, яка розпочалася у травні продовжилась. Зниження цін спостерігалося практично по всіх видах металопродукції.

Як і прогнозувалося, відбулося максимальне зниження ціни на трубний прокат.

В даному сегменті продукції ціни на труби водогазопровідні знизилися в середньому на 354 гривні за тонну, а на електрозварні і безшовні більше, ніж на 418 і 658 грн/тонну відповідно.

Ціни на сталевий швелер в липні, так само впали, на 1,55%, що становить близько 250 гривень на тонні.

Незначно змінилися ціни на балки двотаврові і куточки сталеві, на початку місяця вони змінилися у бік збільшення, а потім трохи знизилися, але в підсумку, станом на 20 липня -- балка двотаврова стоїть на 80 грн/тн дорожче, ніж на початку місяця, а сталевий куточок на 16 грн/тн.

Незначними були й коливання вартості гарячекатаного і холоднокатаного листового прокату: г/к лист зараз стоїть на 6о грн/тн менше, а х/к листова сталь на 23 грн. Більше.

Вартість арматурного прокату протягом місяця знизилася на 108 гривень на тонну.

Очікування

Очікувати подальшого зниження цін , судячи з усього, не варто, навпаки , прогнозується деяке підвищення цін, зокрема,  на арматурний прокат.

Опубліковано: 20.07.2016

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?