Ваша область: ?
Ваша область: ?

Процес холодного волочіння металопрокату

Холодне волочіння металопрокату

Холодне волочіння – варіант виготовлення продукції з металопрокату, наприклад цвяхів, дроту, різної форми деталей і труб потрібного профілю. Виготовлені таким чином вироби мають точні розмірі і міцну гладку поверхню.

Розглянемо, як за допомогою холодного волочіння металопрокат перетворюють на деталі.

Що таке холодне волочіння?

Холодне волочіння – процес розтягування і зміни форми металевої заготовки. Її протягують через форму з отвором, діаметр якого менший за діаметр заготовки матеріалу. Особливість холодного волочіння у тому, що метал залишається нерозігрітим. Через що готові вироби мають дещо відмінні властивості від продуктів гарячого волочіння.

Етапи виробництва

Холодне волочіння відбувається так:

  1. Заготовки змащують, щоб полегшити подальші операції. Для цього можуть використовувати мильний порошок, суміш олії і графіту чи інші емульсії.
  2. Перші декілька сантиметрів заготовки зменшують у розмірі так, щоб вони могли пройти через отвір.
  3. Протягування – металопрокат проштовхують через отвір (волоку). При цьому заготовка стає меншою у перерізі.
  4. За необхідності, подальша обробка – нарізання на окремі деталі, покриття додатковим захисним шаром тощо.

Виготовлені таким чином з металопрокату деталі міцні, мають чіткі розміри і форму, гладкі і без недоліків поверхні.

Залежно від виробу, процес можуть повторювати декілька разів – так, при виготовленні тонкого дроту (діаметром від 4 до 0,01 мм) заготовку пропускають через стани до 17 разів. Для таких виробів використовують волоки з технічних рубінів чи алмазів.

Холодне волочіння – надійний варіант виготовлення матеріалів з чітким дотриманням всіх вимог. Для того, щоб подібний процес не мав несподіваних неприємностей, потрібні матеріали високої якості.

Компанія «Вікант» пропонує багато видів листового та сортового металопрокату. Він виготовлений з дотриманням всіх вимог державних стандартів і кожна партія контролюється на їх дотримання. Тому замовивши металопрокат у нас ви отримаєте продукт високої якості, що доводить більше 25 років співпраці з нашими клієнтами.

Оформлюйте замовлення на сайті або звертайтеся до найближчого представництва компанії «Вікант» - і менеджери подбають про деталі і нюанси.

Опубліковано: 25.02.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?