Ваша область: ?
Ваша область: ?

Головні тренди металопрокату 2023 року

Світові тенденції у металургії

Ми прагнемо найкращого для наших клієнтів – якісного металопрокату, приємного обслуговування і швидкої доставки. Тому слідкуємо за новинами і напрямами розвитку металургійної індустрії, щоб розвиватися згідно з часом.

Сьогодні пропонуємо розглянути всесвітні тенденції нашої галузі щоб розуміти загальний вектор руху. Адже металопрокат – це частина загальної картини сучасного світу, елементи з нього присутні на кожному будівництві і виробництві.

Вторинна переробка та використання металів

Екологічні проблеми, а також викликане війною зростання цін на енергоносії й матеріали спонукають до пошуку альтернативних рішень. Одним з найпопулярніших, як і найбільш заохочуваних багатьма державами (наприклад, серед країн ЄС) є вторинна переробка і використання металів.

Це вирішує декілька питань одночасно:

  • Раціональне використання ресурсів – краще переробити вже непотрібне, ніж витратити енергію і ресурси на повний цикл виробництва
  • Зменшення кількості будівельного сміття – адже металопрокат можна майже повністю переробляти
  • Заощадження коштів

Автоматизація

Все більшу роль у виробництві відіграють роботи – як повністю автономні, так і «колаборативні роботи» чи коботи, що співпрацюють з людиною.

Останні набирають популярність у металургії, адже їм можна доручити багато завдань – від переміщення металопрокату до його зварювання. Дехто навіть говорить про четверту промислову революцію і значне підвищення продуктивності праці завдяки ним.

Автоматизована профілактика

Впровадження Інтернету речей (ІоТ) у машини і прилади дозволить відстежувати їх стан і попереджати поламки, а відповідно і зупинки виробництва. Аналіз продукції, апаратів і співвідношення багатьох інших дрібних факторів з часом утворять обширну мережу даних, з яких можна буде точно прорахувати необхідні дії для убезпечення процесів.

Це лише декілька з основних трендів розвитку сучасної металургії і виробництва металопрокату. Ми прагнемо йти у ногу з часом і слідкуємо за тим, щоб надавати нашим клієнтам високоякісний товар і приємне обслуговування. Тому якщо ви шукаєте де замовити труби сталеві, швелери, чи листовий металопрокат, будь ласка, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними номерами або приїжджайте прямо на склад компанії «Вікант». Ми забезпечимо швидке оформлення замовлення і доставку до потрібного місця машинами власного автопарку, щоб все було максимально комфортно для вас.

Опубліковано: 25.10.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?