Ваша область: ?
Ваша область: ?

Глобальні тенденції в металургій на 2023

Глобальні тренди 2023 і металургійна індустрія: аналіз впливу

Україна зараз – один з епіцентрів змін світової політики й економіки, розуміння яких необхідно і нашій індустрії. Тому Світова металургійна асоціація регулярно досліджує напрямки розвитку і їх вплив на металургію і металопрокат.

Пропонуємо оглянути висновки останнього дослідження - Megatrends and their influence on the global steel industry (Мегатренди та їх вплив на світову металургійну промисловість).

Світові тенденції

Мегатренди це довгострокові, масштабні напрями змін на людське життя та різні сфери промисловості що значно змінюють її характер протягом декількох десятиліть.

За висновками дослідження, зараз є 5 основних тенденцій розвитку:

  • Соціальні зміни – збільшення населення планети і розвиток середнього класу у багатьох країнах
  • Урбанізація – вперше в історії частка людей що живе у містах (в середньому у світі) стала більше 50%
  • Кліматичні зміни – проблеми з екологією все більше впливають на життя і тому потреба в адаптації виробництва до дружніх до природи стандартів все актуальніша
  • Де-глобалізація – повномасштабне вторгнення в Україну та коронавірусна криза порушили налагоджені до того економічні зв’язки. Країни і виробники замислюються над розвитком більш автономних моделей виробництва у межах одного континенту чи економічного союзу.
  • Технологічний прогрес – диджиталізація та автоматизація багатьох етапів виробництва

Поради організації

Світова металургійна асоціація описала, що необхідно робити виробникам сталі аби гарно вписуватися у нові умови. Дослідники наголошують на великих змінах у машинобудуванні та будівництві у недалекому майбутньому – а отже іншими будуть й потреби цих індустрій у матеріалах.

Виробникам сталі варто розповідати про екологічність та довговічність сталі, потенціал її використання та переробки. Це допоможе конкурувати з інноваційними матеріалами.

У середньостроковій перспективі урбанізація та технологічна розбудова призведуть до гарного попиту на металургійну продукцію, але важливо демонструвати її переваги та актуальність. Для цього корисно акцентувати на екологічності використання сталі і можливостях її поєднання з новими матеріалами й розробками.

Ми, компанія «Вікант», слідкуємо за світовими трендами металургійної індустрії адже прагнемо надавати нашим клієнтам найкращу продукцію що відповідає потребам нових проєктів. Якщо вам потрібен металопрокат – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті або у найближчому представництві нашої фірми і менеджери подбають про деталі.

Глобальні тренди 2023: Виклики та можливості для металургійної індустрії

Опубліковано: 25.06.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?