Ваша область: ?
Ваша область: ?

Переваги гарячекатаного прокату

Гарячекатаний прокат: переваги використання

Прокатування металу дозволяє покращити його властивості та надати потрібної форми. Різні види металопрокату потрібні для різних будівельних потреб – від створення каркасу залізобетонної конструкції до побудови сходів чи облаштування даху.

Весь металопрокат можна умовно поділити на дві категорії: гарячекатаний та холоднокатаний. Перший спосіб передбачає нагрівання металу вище температури рекристалізації, а другий – нижче. Через це готові вироби мають різні властивості.

Гарячекатаний металопрокат – популярний вибір. Розглянемо етапи його виготовлення та основні переваги.

Виготовлення гарячекатаного прокату відбувається так:

  • Заготовку нагрівають і сплющують, щоб підготувати до роботи клітей
  • Прокатка матеріалу у декілька підходів на станах з валиками
  • Коригування форми металопрокату
  • Охолодження
  • Перевірка, фасування та пакування

Переваги гарячекатаного прокату

Зазвичай цей вид металопрокату порівнюють з холоднокатаним. Однак варто зазначити що весь металопрокат спочатку виготовляють гарячекатаним способом, бо без розігріву металу перетворити сляб на пласкі листи дуже і дуже важко. Тому логічніше зазначити, що холоднокатаний металопрокат – це додатково доопрацьований гарячекатаний.

З цього випливає основна перевага – гарячий прокат простіший та швидший у виготовленні. А отже вироби з нього доступні та міцні, що стає у нагоді при спорудженні масштабних металоконструкцій: каркасів будівель, великих об’єктів. Там, де металопрокат потрібен у великій кількості гарячекатані вироби – слушний вибір.

З розігрітим металом легше працювати. Він простіше набуває потрібної форми, а тому асортимент продукції з гарячекатаного металу великий і задовільнить всі потреби будівництва – від арматури до труб та кутиків.

Тому якщо вам потрібен металопрокат для будівництва – гарячекатані вироби це гарне поєднання доречної ціни та сталевої надійності. Оформлюйте замовлення на нашому сайті або в одному з представництв компанії «Вікант» - і наші менеджери допоможуть владнати деталі, і металопрокат буде на будмайданчику у потрібні строки.

Опубліковано: 15.05.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?