Ваша область: ?
Ваша область: ?

14 жовтня. День захисника та захисниці України.

14 жовтня вся Україна відзначає три значні свята.

День захисника та захисниці України, який сьогодні, як ніколи актуальний. Також День Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці та покровительці всіх віруючих християн. Та не менш важливе свято - День Українського козацтва, що базується на вікових традиціях славних козаків, що мужньо та сміливо боронили українську землю протягом всієї історії.

Привітання співробітників Вікант з Днем захисника та захисниці України

Працівники компанії Вікант вітають всіх українців, особливо захисників та захисниць нашої держави, які безпосередньо причасні до цього свята. Оберігаючи та захищаючи нашу країну ви даєте нам всім можливість та надію на майбутнє і завтрашній день. Ми бажаємо завжди бути сміливими та підтримувати в собі силу волі, мужність та героїзм, який ви сьогодні проявляєте кожен день. Нехай козацький дух, який в ДНК кожного українця, дають вам сили для перемоги та досягненні мети.

Нехай ваша мужність та героїзм підтримуються надійним тилом, любов’ю рідних та близьких, а Пресвята Богородиця огорне вас Покровом, захистить від ворогів убереже від лиха. Нехай скоріш настане мир та спокій, процвітання та гідне, щасливе майбутнє в Україні. Дякуємо за ваш захист та вітаємо зі святом!

День захисника та захисниці України

Опубліковано: 14.10.2022

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?