Ваша область: ?
Ваша область: ?

Зима близько ... Але ми готові!

Закувати в ланцюги ... Нова пропозиція для клієнтів.

Компанія Фірма Вікант пропонує нову продукцію:

  1. Ланцюги сільськогосподарські;
  2. Ланцюги для коліс.

При всьому різноманітті вибору автошин донині не існує універсальних варіантів, однаково хороших на шосе і в важких дорожніх умовах. Ланцюги є саме тим вдалим компромісом, що дозволяє водієві їздити по звичайних дорогах на шосейних покришках, а на бездоріжжі з доповнюючими їх розвиненими грунтозацепами. Причому ефективність ланцюгів в складних умовах, як правило, на голову вище будь-якої, навіть самої «зубастої » шини. Ланцюг є фактично швидкознімний додатковим протектором на колесі.

Ланцюги для коліс пропонуються двох основних різновидів:

  • «Жорсткі» варіанти мають в якості поперечок (власне, протектора) металевий ланцюг;
  • «М'які» пропонуються з грунтозацепами з армованої гуми.

Повністю металеві ланцюги («жорсткі») більше пристосовані для бездоріжжя.

Ланцюги протиковзання

В Україні дуже часто автовласники стикаються з умовами бездоріжжя. Для підвищення прохідності автомобіля при подоланні складних ділянок шляху випускаються спеціальні пристосування - ланцюги протиковзання. Незважаючи на назву, ланцюги протиковзання призначені для використання не тільки в ожеледь.

Ланцюги протиковзання призначені для підвищення прохідності автотранспортних засобів під час руху по складних ділянках дороги. Вони запобігають прослизання коліс і застосовуються для їзди в умовах бездоріжжя: по снігу, льоду, бруду, а також по пухким нестійких грунтам. Відрізняються простотою конструкції, дуже зручні в експлуатації і можуть використовуватися в будь-який час року. Не рекомендується використовувати ланцюги проти ковзання на рівних, асфальтованих дорогах, оскільки це негативно позначається на стані шин і дорожнього покриття. 

Ланцюги вибирають відповідно до типорозміру колеса і виду бездоріжжя.
Дані вироби можуть застосовуватися для:

  1. легкових автомобілів,
  2. вантажних автомобілів,
  3. позашляховиків,
  4. навантажувачів та інших видів автотранспорту.

Ланцюги протиковзання мають ланцюги, прилеглі до боковин шини (поздовжні гілки), з'єднані між собою поперечними гілками ланцюгів (грунтозацепами). Переваги ланцюгів протиковзання: максимальна ефективність, компактність в знятому стані, простота монтажу.

Установка ланцюгів протиковзання на два провідних колеса займає від 5 до 15 хвилин.

Ланцюги сільськогосподарські застосовуються для різних господарських і побутових потреб. Наприклад, для прив'язі домашніх тварин, великої рогатої худоби тощо.

Дізнатися ціни та придбати ланцюги ви можете у відділі збуту найближчого  представництва компанії Вікант .

Ознайомитися з асортиментом можна тут .

Опубліковано: 24.10.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?