Ваша область: ?
Ваша область: ?

Армокаркаси

Арматурні каркаси в Києві

Армокаркаси - це будівельний елемент, який застосовується для виготовлення та зміцнення фундаментів. Купити готові армокаркаси - це рішення, яке допоможе заощадити вам гроші та час. Вам доставлять на об'єкт, готову для заливки конструкцію, що істотно скоротить час для будівельних робіт. Виготовлення армокаркасів відбувається із застосуванням зварки на новій автоматичній лінії Gam 1500 (MEP Італія). Також можливе виготовлення армокаркасів на верстаті, збірка на якому відбувається за допомогою кілець.

 арматурні каркаси

Чому це вигідно

  • Замовивши готовий армокаркас, ви отримуєте елемент для будівництва в чистому вигляді, позбуваєтесь від відходів, які становлять близько 20%.
  • Виготовляється армокаркас професіоналами, а це значить, що робота проводиться швидко та якісно.
  • Можливо втілити в життя нестандартні рішення, тому що армокаркас створюється під ваш проект.  

армокаркаси у Києві

Вам потрібні готові рішення? У нас вони є!


Зателефонуйте за любим з номерів: +38 044 501 25 95, моб: +38 067 829 41 27 або моб: +38 095 180 27 02, скиньте креслення на пошту i.ambaryan@vikant.com.ua, виберіть зручний для вас спосіб оплати та зустрічайте своє замовлення. Або приїжджайте до нас на металобазу, за адресою: м Київ, вулиця Зрошувальна, 2. Зробіть замовлення армокаркасу за своїм кресленням або проконсультуйтеся з менеджерами, вони підкажуть оптимальне рішення для вашого проекту.

Купити армокаркаси в Києві дуже просто!

Арматурні каркаси

Опубліковано: 28.01.2019

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?