Ваша область: ?
Ваша область: ?

5 сфер застосування металопрокату

Металопрокат: універсальний матеріал для різних галузей економіки

Метал – частина майже всіх конструкцій та споруд що оточують нас. Без його надійності і міцності сучасне будівництво було б неможливим. Але це далеко не єдиний варіант використання металопрокату. Розглянемо ще 5 варіантів застосування сталевих елементів, що не одразу спадають на думку.

Товарні склади

Для зберігання великої кількості товарів потрібне приміщення з правильною температурою та вологістю повітря і стелажі. І те, й інше виготовляють з металопрокату:

  • Просічно-витяжні та рифлені листи – гарний матеріал для стін чи підлоги складу
  • Кутики і швелери необхідні для організації зберігання товару

Продуктові магазини

Без листового металопрокату неможливий сучасний магазин з його холодильниками та рядами металевих полиць. Декоративні кольорові панелі, огорожі відділів чи рифлені вставки у підлозі біля входу – це, і не тільки, сучасна крамниця має завдяки розвитку металургійної промисловості.

Сонячна електроенергія

Тут теж не обійтися без металопрокату – одним з факторів успіху сонячних батарей є спрощення їх утримання і монтажу. Кожну з них монтують на металеву конструкцію, що у багатьох випадках зроблена із швелерів, кутиків чи іншої конфігурації фасонного прокату.

Потяги

Це – специфічна галузь, у виготовленні потягів та рейок багато нюансів. Ось які деталі з металопрокату має будь-який потяг:

  • Дах і стіни
  • Сходи
  • Каркас вагонів

Дороги

Металопрокат тут всюди – від машин, що їздять дорогами, до узбіч. Будь-який автомобіль створений з металу: і корпус, і деталі виготовляють з різних видів прокату. Що ж стосовно узбіч, то огорожі – теж металеві, а дорожні знаки встановлюють на вертикально закріплених трубах або швелерах.

Металопрокат – одна з основ розвитку суспільства, бо він необхідний всюди, від машинобудування до продуктового магазину. Тому ми, компанія «Вікант», розуміємо наскільки важливо мати гарні матеріали. Всі наші позиції виготовлені з дотриманням вимог ДСТУ, що контролюється регулярними перевірками партій продукції. Якщо вам потрібен металопрокат – будь ласка, оформлюйте замовлення на сайті або в одному з наших представництв.

Опубліковано: 15.04.2023

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?