Ваша область: ?
Ваша область: ?

Вікант - учасник конференції УЦСБ

14 грудня в Києві відбулася VI Національна конференція учасників ринку Українського Центру Сталевого будівництва.

Яка буде політика розвитку і ринок будівельних конструкцій в найближчому майбутньому. Які можливості для зростання?

УЦСБ кожен рік проводить звітну зустріч, учасниками якої є передові виробники сталевого прокату, заводи з виготовлення металоконструкцій, будівельні і монтажні організації, заводи з виробництва металевих конструкцій, фасадних і покрівельних систем. Основною метою заходу є обговорення розвитку сталевих споруд як кращої сировини для будівель завдяки розробці прогресивних і дієвих рішень для замовників.

Компанія Вікант є часником асоціації УЦСБ, тому представники фірми не могли пропустити цю подію.

В першій частині конференції учасники підняли питання про проблеми сегмента металевих каркасів, обговорили шляхи вирішення, а також способи розвитку кооперації всередині галузі і підвищення конкурентоспроможності її учасників.

Першим виступив Лев Парцхаладзе - заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України. Він зазначив, що вперше за 10 років почалося зростання ВВП (на 2 %). Капітальні інвестиції виросли на 21% в порівнянні з попереднім роком. Крім того, спікер говорив про модернізацію сільських шкіл для підвищення зацікавленості дітей їх відвідувати. Він навів приклад сільської школи в Київській області, яка стала учасником експериментального проекту, де, завдяки злагодженій роботі керівництва району, на 40% знизилися прогули. Якщо раніше діти ходили в школу неохоче, то сьогодні ситуація зовсім інша - покращилася успішність дітей за підсумками ЗНО і кількість бажаючих вчиться виросла в рази. Все це сталося завдяки підвищенню мотивації у учнів.

Під час конференції піднімалися теми регулювання галузі сталевого будівництва, її стан і перспективи.

Роман Курашов і Дмитро Ліппі, представники компанії Метінвест, говорили про розвиток продуктового портфеля для будівельної галузі в 2017 році, а також надали короткий огляд ринку прокату в порівнянні з попередніми роками. Основний виклик для Метінвесту: посилення конкуренції на зовнішніх ринках.

  • Сегмент ЗРС перестав бути центром прибутку для компанії через надлишок пропозиції ціни на ЗРС залишатимуться на низькому рівні;
  • Надлишок сталевих потужностей і зниження темпів зростання попиту на сталь призвели до посилення конкуренції, що стримує зростання цін на металопродукцію;
  • Слабкий внутрішній ринок змушує компанію робити ставку на експорт, який дуже схильний до зовнішніх неконтрольованих факторів;
  • Посилення антидемпінгових заходів - країни-імпортери сталевої продукції захищають власних виробників.

Було відзначено, що в 2018 році почнеться поетапна модифікація стану холодного прокату і ліній оцинкування, що дозволить розширити сортаменти і поліпшити якість продукції.

Виконавчий директор УЦСБ В'ячеслав Колесник розповів про індикатори ціни металу для будівельних конструкцій, а також про вимоги в новому ДСТУ, які слід враховувати.

Михайло Штомпель, генеральний директор CKS, познайомив зі стратегіями експортного напрямку на прикладі ринку Польщі.

Під час третього блоку конференції розглядались проблеми і перспективи українського ринку тонколистової сталі з покриттям, ключові питання в ланцюжку цінностей галузі: проект виробництва монтаж каркасів і огороджувальних конструкцій.

Доповідач Артем Білик розповів про варіанти зниження вартості металобудівництва.

Під час конференції спікери дискутували на теми бар'єрів, стримуючих розвиток ринку сталевих будівельних конструкцій, а також обговорювали перспективи ринку виробів з тонколистової сталі з покриттям.

День закінчився вечірньою кавою, де учасники змогли поспілкуватися в неформальній обстановці.

Наприкінці конференції новим членам асоціації вручили дипломи.

Опубліковано: 15.12.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?