Ваша область: ?
Ваша область: ?

Вікант - трйдер або виробник

Викант – трейдер або виробник

В травні 2017р найбільший український металлотрейдер ТОВ "Фірма" ВІКАНТ "повідомив про завершення першого етапу процесу модернізації та розширення власного виробничого обладнання.

Правильно-відрізні верстати.

Модернізація правильно-відрізних верстатів, на яких здійснюється випрямлення й різання металопрокату круглого перетину, що поставляється в бунтах, дозволила вийти на виробництво 2-х тонн на годину і більше розкатаної продукції.
Випрямлення сталевих прутів здійснюється за допомогою спеціальних філь'єрі або роликів. Різання прутків виробляє ніж-гільйотина.
За рахунок пластичної деформації сталевого прокату і правильної технології виробництва, забезпечується висока якість продукції, що підтверджується сертифікатами якості.
Ключовою перевагою такої продукції є більш низька вартість без зниження якості.

Підприємство в 2016 році розробило спільно з ДП Кривбасстандартметрологія ТУ - технічні умови на дане виробництво і отримало відповідне посвідчення - СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ.

 

Виробництво армокаркасів.

В компанії також повідомили про запуск майданчика по виробництву дроту ВР і арматурних каркасів в близькому майбутньому.
Використання армокаркасів в будівництві в замін звичним сталевим виробам є більш інноваційним та технологічним рішенням.
Основна мета конструкторів, архітекторів і будівельників полягає в полегшенні ваги будівлі при забезпеченні належного рівня жорсткості і надійності конструкцій. «Легкі» будови не вимагають глибокого фундаменту, мають високі технічні характеристики і витримують істотні навантаження. За рахунок застосування армокаркасів і вдається досягати необхідної «легкості» будівель. Тому якість каркасів з арматури є виключно важливим.

Виробництво каркасів в компанії Викант буде здійснюватися на італійському обладнанні марки MEP. Діаметр арматурних каркасів, вироблених на складальному центрі GAM 1500, становитиме від 200 до 1500мм, максимально допустимий діаметр продольної арматури дорівнює 32мм, а арматури насічки- 16мм.

Вони будуть мати такі технічні характеристики:
• Розмір габаритів (стандарт для каркасів на 12м) - 17.300 мм x 4.000мм;
• Максимальний діаметр - 1.500мм;
• Мінімальний діаметр з ручним зварюванням - 100mm;
• Мінімальний діаметр з автоматичним зварюванням - 200mm;
• Мінімальна довжина - 2.400мм; 
• Максимальна довжина - 12.000мм;
• Максимальна вага - 4.000кг;
• Максимальний діаметр поздовжніх прутків - 40мм;
• Мінімальний діаметр поздовжніх прутків - 8 мм;
• Максимальний діаметр дроту для спіралі - 16мм;
• Споживана потужність - 17кВт (без Зварювальні системи).

Армокаркаси можна буде використовувати для виготовлення і армування буронабивних свай будь-якої довжини за рахунок того, що різні ділянки каркаса можливо з'єднувати один з одним. Збірку буде здійснювати русифікований ЧПУ-верстат в автоматичному режимі. Це обладнання високої якості, що відповідає сучасним стандартам. Верстат забезпечує високу ефективність збірки армокаркасів в порівнянні з ручним складанням і дозволяє забезпечити безперервну поставку на будь-який об'єкт. Дані каркаси можна виробляти з арматури і в бунтах, і в прутках.

Нагадаємо, що в 2016 році фірма Викант випустила електроди і сталеву сітку власної торгової марки. Електроди ТМ Викант

Компанія представлена ​​ філіями в 20 містах України і орієнтована на надання широкого сортаменту (більше 1000 позицій) якісного металопрокату і будівельної продукції, гарантуючи високі стандарти надання послуг. Підтвердженням цьому, є проходження міжнародної сертифікації по ISO 9001. За словами директора компанії: "Система менеджменту якості ISO 9001 буде сприяти подальшому зміцненню довіри до нашої компанії і, як наслідок, посилення позицій на внутрішньому ринку і розширення експорту. Крім того, проходження сертифікації є важливим кроком для компанії, з точки зору забезпечення і задоволення вимог всіх зацікавлених сторін: власників, співробітників, суспільства, споживачів, постачальників. "

Опубліковано: 15.08.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?