Ваша область: ?
Ваша область: ?

Труби сталеві

Труби сталеві

Всім відомий нехитрий виріб - труба. Сьогодні, складно уявити будь-яку галузь промисловості, де б не застосовувалися труби. Вони виготовляються, в основному, в металопрокатній промисловості. Відомо кілька видів таких труб, що відрізняються своїми якостями:

 • за складом сплаву
 • за формою і габаритами
 • за специфікою призначення

Для уникнення корозії, металеві труби оцинковують, але є і не оцинковані труби.

За способами виготовлення поділяють на:

 • Зварні труби - що виробляються з листового металу шляхом скручування та зварювання. При цьому застосовують сучасні зварювальні методи: електродугові, пічні, газові, газоелектричні.
 • Безшовні труби - витримують високий тиск. Переваги в тому, що вони, не мають сполучного шва. Виготовляють такі труби способом прокатки металевої заготовки через спеціальний верстат. Безшовні труби мають вищу ціну в порівнянні з шовними виробами.

Розглянемо докладніше класи труб

 1. Перший - використовують для кабельних мереж, для проводів з низькими показниками тиску.
 2. Другий - для трубопроводів, через які відбуваються транспортування під тиском.
 3. Третій - має здатність витримувати тиск та температуру.
 4. Четвертий - використовують в нафтовій і газових промисловостях.
 5. П'ятий - застосовується в машинобудуванні та конструкціях обладнання.
 6. Шостий - використовується в машинобудівній сфері, відповідає високим вимогам.

Профільні сталеві труби

Використовують в сфері будівництва в якості опор і стійок. Вони використовуються як матеріал для огорож, навісів та інших конструкцій. Головний показник якості - вага на один погонний метр. Труби мають різну якість, але методика виготовлення регламентується за ГОСТом.

Круглі сталеві труби

Випускаються способом гарячої деформації і холоднокатаним методом. В обох випадках використовують заготовки. Попередньо нагрівши до певної температури, в них формують отвори.

Далі процес для кожного виду різний. Гарячедеформовані - прокочують з нагріванням до високої температури досить тривалий час. Холоднокатані - охолоджують і після прокочують через агрегат.

В умовах активного зростання будівельних і інших промислових об'єктів, спостерігається високий попит на вироби металопрокату. Купити труби у Львові, можна на нашому сайті, заповнивши форму для замовлення. Компания ВІКАНТ має свої металобази, практично в кожному місті України. Щоб замовити труби у Львові, зв'яжіться з нами по телефону або через інтернет-портал. Наші консультанти будуть раді відповісти на всі ваші питання.

Опубліковано: 19.03.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?